ru ua

Рік Бика: астролог назвав головних грошових везунчиків 2021

Рік Бика: астролог назвав головних грошових везунчиків 2021 Гороскоп 2021 (фото: freepik)

Гороскоп 2021 готує деяким знакам Зодіаку дуже оптимістичний грошовий прогноз. У рік Білого Металевого Бика цим везунчикам буде усміхатися Удача у всьому, що пов'язано з фінансами.

Астролог шоу "Маска", що виходить на каналі "Україна" назвав головних щасливчиків серед усіх дванадцяти знаків Зодіаку. Шукайте себе в цьому списку!

Овен

Астролог вважає, що в 2021 році Бик буде допомагати Овнам у всьому - від грошових питань до особистих. Але успіх сам не прийде в руки, адже Бик любить працьовитих. В цьому році ваші плани зможуть успішно реалізуватися, але продумувати все це треба заздалегідь.

Лев

Леву слід бути акуратніше і даремно не піддавати себе ризику в 2021 році. Але якщо у вас вийде все зробити правильно, рік Бика закінчиться фінансовим успіхом. Влітку потрібно як слід відпочити, адже вже восени вам знадобиться багато сил.

Діва

У 2021 році все, до чого ви доторкнетеся, стане золотом. Будь-яка ваша робота буде виконана блискуче і принесе результати. При цьому слід приділити увагу здоров'ю, щоб воно не підвело на шляху до вашого фінансового тріумфу. Особливо важливо дотримуватися здорового способу життя в травні і вересні.

Козеріг

У фінансовому плані рік буде дуже вдалим. Попри ситуацію у світі, ви зможете приємно збільшити свій дохід. Астрологи радять не лінуватися і прикладати максимум зусиль, щоб допомогти Фортуні. Крім того, рік обіцяє міцне здоров'я, прилив енергії і натхнення.

Раніше ми також писали, кого чекає удача в 2021 році згідно з квітковим гороскопом кельтів.

Також астролог розповіла про всі астрологічні події січня - місяць буде досить складним і агресивним.