ru ua

Холостяк Заливако розповів, чому Анну Богдан охрестили маніпулятором: ви з нею не жили

Холостяк Заливако розповів, чому Анну Богдан охрестили маніпулятором: ви з нею не жили Фото: Михайло Заливако розповів, чому Анну називали маніпулятором (instagram com michaelzalivako)

Популярний український проект "Холостяк" вже давно підійшов до кінця, але вибір героя Михайла Заливако досі обговорюють. Українці не можуть змиритися, що харків'янин вибрав Анну Богдан, А не Юлю Зайку.

У програмі "Слава+" Михайло розповів, чому вибрав Анну, і за що до неї причепилося прізвисько "маніпулятор".

Михайло розповів, чому слово маніпуляція зовсім не про Ганну.

"Наше перше спілкування було "не альо". І якби була можливість, я б після першої вечірки відправив її додому. Вона була дуже стриманою, бачив по її міміці. Дозовано розмовляла і не хотіла відповідати на питання. Чому її називають маніпулятором? Тому що з нею не жили. Ніжнішої дівчини, ніж Аня, Я не знаю", - розповів Заливако.

До речі, в програмі СЛАВА + дівчина зізналася - вона дуже обережно впускає в своє життя людей. Тому на перших побаченнях могло здатися, що їй просто все одно.

Нагадаємо, що Михайло Заливако і Анна Богдан змогли побудувати відносини на проекті і залишилися разом після його закінчення. Пара вже з'їхалася і живе разом у Києві, а зараз вирушила на спільний відпочинок.