ua ru

Порноактриса Адель з "Холостяка 11" розповіла про запоруку щасливих відносин

Порноактриса Адель з "Холостяка 11" розповіла про запоруку щасливих відносин Адель Асанті (фото: instagram.com/adelasantyxx)

Учасниця шоу "Холостяк-11" Адель Асанті, яка раніше була порноактрисою, назвала запоруку щасливих відносин. За її словами, міцні відносини будуть тільки тоді, коли між парою будуть панувати відкритість і чесність.

Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram.

Вона також опублікувала відео з розмовою з "Холостяком" Михайлом Заливако, в якому зізналася, що прийшла на проект будувати відносини. При цьому вона зазначила, що гроші і популярність у неї є.

"Я завжди вибираю відкритість і чесність, так як вважаю, що це запорука міцних і щасливих відносин", - написала дівчина.

Користувачі мережі прокоментували її пост.

  • Моя умничка. Ти гідна самого кращого;
  • Хто помітив затяжний погляд? Прям іскра пробігла між вами;
  • Звичайно, це так круто, так чесно і відкрито, і так мило;
  • У своїх словах ти щира, але не до кінця. Сама розумієш, що тут ти не знайдеш;
  • Все правильно!!! Буду за тебе переживати!! І вболівати!!! Скільки у світі дівчат, які все приховують!! А ти все прямо і відразу в очі!!! Це і є правило номер один!!! Я хоч і тітка, але люблю це шоу!!!
  • Деякі дівчата роблять "це" в клубах з різними чоловіками. Ось це точно пішло, брудно і, напевно, безплатно... А у вас це професія за яку платять величезні гроші, напевно. Все буде добре. Вболіваю за вас.