ua en ru

Шевченко розповів про знайомство з Марадоною: був немовлям, чистим і справжнім

Шевченко розповів про знайомство з Марадоною: був немовлям, чистим і справжнім Дієго Марадона і Андрій Шевченко (фото: twitter.com/jksheva7)

Андрій Шевченко зазначив, що італійський вислів genuino розкриває характер Марадони

Андрій Шевченко зворушливо висловився про Дієго Марадону - легендарного аргентинського футболіста, чиє серце зупинилося 25 листопада, змусивши здригнутися серця мільйонів людей у всьому світі.

Головний тренер збірної України в ефірі програми "Свобода Савіка Шустера" розповів про особисте знайомство з одним з найвизначніших футболістів всіх часів.

Шева назвав свого кумира генієм, який дарував футбольному світові тільки посмішки, тільки радість.

Також Андрій додав, що таких людей, як Марадона, в Італії називають genuino, що можна перекласти як немовля, справжній, щирий, непідробний.

"Є такий вислів в Італії - genuino - це як "немовля". Дієго був геніальною людиною у футболі. Він просто перевернув футбольний світ. Мені пощастило його ще пізнати за життя.... І це слово - genuino - воно розкриває його характер. Він був щирим", - розповів Шевченко.

Шевченко розповів про знайомство з Марадоною: був немовлям, чистим і справжнім

Андрій Шевченко і Дієго Марадона (фото: twitter.com/jksheva7)

Знаменитий український футболіст зауважив, що Марадона зробив переворот у футбольному світі.

"Він був геніальною людиною у футболі. Він перевернув футбольний світ. Він був немовлям - чистим, щирим, справжнім", - чуттєво сказав Шевченко.

Раніше ми розповідали, що в Аргентині в Буенос-Айресі Марадону проводили в останню путь зі сльозами, оплесками, і з бійками з поліцією.

А також ми писали про те, що після смерті Марадони футболістам хочуть заборонити грати під 10-м номером.

Нагадаємо, що у попередньому випуску "Свободи слова" експерти приділили увагу питанням вакцинації та боротьби з коронавірусом. Зокрема, завідувач кафедри епідеміології ЛНМУ Наталія Виноград розповіла, чи врятує українців вакцинація від розповсюдження COVID-19.

Наталія Виноград розповіла про вакцинацію від коронавірусу

Головний лікар госпіталю МВС Київської області Юрій Сак розповів про термінову необхідність введення локдауну в Україні, не зважаючи на ризики для економіки.

Юрій Сак виступив за повний локдаун

Також народний депутат і член бюджетного комітету Ради Олександр Трухін пояснив, як сформувався так званий "ковідний фонд" і за які гроші ведеться масштабне будівництво доріг в Україні.

На боротьбу з COVID-19 в Україні було виділено 32 млрд грн

А ще директор клініки сімейної медицини в Дубаї Лілія Чуб розповіла, як ОАЕ вдається стримувати епідемію без введення жорсткого локдауну. Чи можна так само зробити в Україні? Дивіться в сюжеті.

В Еміратах 10 млн жителів і... 15 млн тестів!