ua en ru

Ці сучасні пісні на слова Тараса Шевченка не залишать вас байдужими

Ці сучасні пісні на слова Тараса Шевченка не залишать вас байдужими Ми зібрали найкращі пісні на слова Тараса Шевченка (колаж РБК-Україна)

9 березня в Україні та інших країнах світу відзначають день народження Тараса Шевченка. Сьогодні 207 років з дня народження великого українського поета, художника і мислителя.

Досить багато віршів Кобзаря покладені на музику. Але Lite зібрав для вас найкращі композицій, які дійсно викликають непередавані відчуття, емоції і гордість за те, що Тарас Григорович - наш земляк.

Топ кращих пісень на слова Шевченка - слухайте нижче.

Якби з ким сісти хліба з'їсти

Якщо ви не чули, як Шевченко звучить у блюзі, то ми даємо вам шанс виправити це за допомогою композиції у виконанні переможниці шоу "Голос країни" Оксани Мухи.


Тополя

Сюжет кліпу гурту Хочу ЩЕ! демонструє сумну історію кохання, у якій дівчина відпустила свого коханого на війну, а він не повернувся з фронту.


Ой по горі роман цвіте

Відомо, що сам Шевченко любив співати, у нього був гарний голос. І коли один з учасників Піккардійської Терції Андрій Капраль писав аранжування, то уявляв, як би цю композицію міг заспівати сам Кобзар.


Нащо

В основі цієї роботи лежить вірш Шевченка "Нащо мені чорні брови". За словами учасників групи, цей вірш був покладений на музику вже дуже давно і він також відомий як романс, втім, в їх виконанні він отримав дещо інше звучання.


Думи мої

Ось така візуалізація реггі-композиції на один з найвідоміших віршів Кобзаря від групи Мандри і її беззмінного лідера Фоми.


Також вам повинні сподобатися ці пісні на слова Тараса Шевченка, які стали популярними у виконанні українських зірок.

Садок вишневий коло хати


Косар


Гайдамацька


Причинна


Диво