ru ua

Дуже важко ходити: вагітна дружина Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям

Дуже важко ходити: вагітна дружина Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям Катерина Репяхова і Віктор Павлік (фото: instagram.com/repyahovakate)

55-річний Віктор Павлік з 26-річною Катериною Репяховою вирушили в подорож до Єгипту. Вони вибрали для відпустки Хургаду, де планують насолодитися теплою погодою і товариством один одного. Але не обійшлося і без труднощів - дівчина поскаржилася на проблеми зі здоров'ям.

Про це Репяхова розповіла у своїх Instagram-stories.

Катя каже, що в перший день вони з чоловіком дуже багато гуляли, обійшли всю територію готелю, дізналися, де що знаходиться.

Через перевтому вона відчула проблеми зі здоров'ям - сильно розболілася спина і стало важко ходити. Дівчина знаходиться у другому триместрі вагітності, і навантаження збільшуються з кожним днем.

"Я не встигла купити бандаж. Приїду, насамперед куплю собі бандаж. Тому що мені дуже важко", - розповідає Катя.

Дружина Віктора Павліка в Єгипті поскаржилася на проблеми зі здоров'ям

Спільну подорож Катя почала висвітлювати в сторіз ще з літака. Там вона похвалилася, наскільки її чоловік турботливий. Адже на борт він прихопив з собою перекус, щоб вагітна жінка ні в чому не мала птореби.

Віктор Павлік піклується про вагітну дружину

Нагадаємо, що пара одружилася в травні 2020-го року. Катерина Репяхова довгий час працювала концертним директором народного артиста і багато знаходилася поруч - так між ними спалахнув роман. Катя молодша за Віктора на 28,5 років, і вона стала четвертою дружиною Павліка, а дитина, яка має народитися в червні, також стане четвертим.

Дуже важко ходити: вагітна дружина Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям

Катерина Репяхова і Віктор Павлік в Єгипті (instagram.com/repyahovakate)