Вірус обійде стороною: ендокринолог назвав топ-6 напоїв для імунітету
Вірус не причепиться до людини з сильним імунітетом, але як його зміцнити? Пити чай!
Про це у своєму Instagram розповіла ендокринолог Катерина Григор'єва.
ТОП-6 корисних напоїв для імунітету
Зелений чай
Один з кращих anti-age напоїв з антиоксидантною дією. Пригнічує експресію генів і білків запальних цитокінів.
Ромашковий чай
Його ще називають "трав'яним аспірином" через болезаспокійливі властивості. Протизапальну дію ромашки знімає набряк і почервоніння при бактеріальних інфекціях шкіри, горла і дихальних шляхів. Для зниження запалення приймайте 1-4 чашки в день або використовуйте зовнішньо.
Чаї творять чудеса (фото: pexels.com)
Імбирний чай
Ароматний спосіб знизити запалення, підтримати жовчовідтік і взяти під контроль рівень холестерину і цукру в крові. Доведено, що протизапальні властивості імбиру пов'язані зі спільною дією метаболітів кореня, гострих гінгеролів і ароматичних ефірних масел.
М'ятний чай
Має протизапальні, спазмолітичні та антимікробні властивості, полегшує симптоми СРК і підтримує жовчовідтік.
Чай з куркуми
Готується шляхом замочування кореня куркуми або порошку. Це простий спосіб додати куркуму в раціон. Її активний інгредієнт куркумін володіє потужними протизапальними властивостями. Доведено, що антиоксиданти куркуми підтримують імунну функцію і запобігають окислювальний стрес.
Йерба Мате
Ця рослина з сімейства падубів, його листя і молоді гілочки подрібнюються і витримуються для приготування чаю. Йерба Мате містить поліфеноли і сапоніни, які підтримують імунну систему. Багатий поживними речовинами, містить вітаміни, мінерали, антиоксиданти, дубильні речовини, амінокислоти і хлорофіл.
"При вживанні чаїв звертайте увагу на переносимість. Занадто велика кількість може викликати діарею і алергічні реакції. В цьому випадку скоротіть його до 1-2 чашок в день. Це зведе до мінімуму ризик побічних ефектів", - підсумувала Григор'єва.
Нагадаємо, актриса Вікторія Варлей розповіла, як бути, коли енергія на нулі.