ua en ru

Ось так виглядає сьогодні одеситка, яка не стриже волосся вже 30 років: неймовірні фото

Ось так виглядає сьогодні одеситка, яка не стриже волосся вже 30 років: неймовірні фото Олена Кравченко (фото: колаж РБК-Україна)

Олена Кравченко, відома як українська Рапунцель, прославилася далеко за межами країни. Дівчина вже 30 років не стриже волосся і надихає армію фанатів в мережі Instagram барвистими фото. Пропонуємо подивитися, як виглядає сьогодні блондинка з 2-метровим волоссям.

У нашій добірці - найбільш ефектні знімки Олени.

Олена впевнена, що волосся - її справжня прикраса і багатство. "Я люблю своє дорогоцінне довге волосся і мені подобається про нього піклуватися". До речі, дівчина із задоволенням розкриває секрет свого розкішного волосся. Наприклад, вона намагається не мити його часто, а також використовувати тільки натуральні засоби для догляду. Що ж, всім, хто мріє про довге волосся, однозначно варто придивитися до сторінки красуні.

Ось так виглядає сьогодні одеситка, яка не стриже волосся вже 30 років: неймовірні фотоОсь так виглядає сьогодні одеситка, яка не стриже волосся вже 30 років: неймовірні фотоОсь так виглядає сьогодні одеситка, яка не стриже волосся вже 30 років: неймовірні фотоОсь так виглядає сьогодні одеситка, яка не стриже волосся вже 30 років: неймовірні фотоОсь так виглядає сьогодні одеситка, яка не стриже волосся вже 30 років: неймовірні фотоОсь так виглядає сьогодні одеситка, яка не стриже волосся вже 30 років: неймовірні фотоОсь так виглядає сьогодні одеситка, яка не стриже волосся вже 30 років: неймовірні фото

Ось так виглядає сьогодні одеситка, яка не стриже волосся вже 30 років: неймовірні фотоОлена Кравченко (фото: instagram.com/alona__kravchenko)