ua en ru

Ці знаки Зодіаку чекає грандіозний успіх наприкінці грудня: везунчиків всього чотири!

Ці знаки Зодіаку чекає грандіозний успіх наприкінці грудня: везунчиків всього чотири! Гороскоп на грудень 2020 (фото: pixabay)

Гороскоп 2020 обіцяє приємні моменти, зміни на краще і нові можливості ряду знаків Зодіаку. Для них у період з 15 по 20 грудня відкриються нові перспективи, вважають астрологи.

Про везіння у сферах любові, фінансів і кар'єри протягом цього тижня пише ресурс slovofraza.com.

Овен

Овнам планети допоможуть розкритися і сподобатися кому завгодно на цьому тижні. Ваша природна харизма дозволить зачаровувати, а самотні Овни зможуть перемогти самотність, зустрівши рідну душу. Але і занурюватися в кохання повністю не варто - залиште час для роботи, домашніх справ, зустрічей з близькими людьми.

Близнюки

Близнюкам на цьому тижні почне везти в роботі та бізнесі. У діловій сфері ви досягнете висот, водночас можливі негаразди на любовному фронті. Якщо ви знаходитесь в пошуках другої половинки, будьте особливо уважні. Адже далеко не всі красиві і привабливі люди підійдуть на роль коханої людини.

Терези

Період з 15 по 19 грудня включно для Терезів буде дуже яскравим і привабливим, в який не можна залишати справи на потім. Астрологи рекомендують вам вийти із зони комфорту. Не сидіть і не чекайте біля моря погоди, дійте, а планети примножать результати вашої праці.

Риби

Рибам вдасться зробити своє життя яскравішим, особливо в справах амурних. Ближче до вихідних проявіть активність в пошуках другої половинки. Якщо ви вже у відносинах, більше часу проводьте з коханою людиною, ходіть на побачення, відвідуйте нові цікаві місця. Це допоможе перемогти негативну енергетику.

Раніше ми писали, яким знакам Зодіаку доведеться туго у 2021 році, символом якого стане білий металевий Бик.

А ось відомий український астролог розповіла про наступ важливого періоду, під час якого можна здійснювати свої бажання і реалізовувати цілі.