ru ua

Андрій Данилко відповів на хвилююче багатьох питання: "буду сидіти-мовчати"

Андрій Данилко відповів на хвилююче багатьох питання: "буду сидіти-мовчати" Андрій Данилко постійно в журі сидить у масці (фото: instagram.com/maskaukrainetv)
Автор: Lite

Зірковий детектив шоу "Маска", прем'єра другого сезону якого відбудеться 23 жовтня, Андрій Данилко розповів, чому під час ефірів постійно сидить у чорній масці. Це питання, до слова, хвилювало багатьох шанувальником артиста.

Всі крапки над "і" творець Вєрки Сердючки розставив під час спілкування з фанатами в ефірі каналу "Україна".

Так, Данилко щиро не розуміє, чому цей факт спровокував стільки питань. Виявляється, відповідь гранично проста.

"Програма називається як? "Маска". Які ще питання?" - відрізав зірковий детектив гіпершоу.

Також він зазначив, що дуже серйозно підходить до ролі детектива і в першому сезоні шоу дуже намагався вгадати своїх колег під масками.

Але виявилося, що не всі глядачі залишилися задоволені його проникливістю.

"Мене лаяли, що в минулому сезоні я відразу вгадав дві маски і їм було нецікаво дивитися. Тому я вирішив - якщо цього разу когось вгадаю, то напишу собі на руці і буду сидіти-мовчати, щоб усім було цікаво", - розповів Андрій

Андрій Данилко відповів на хвилююче багатьох питання: "буду сидіти-мовчати"

Андрій Данилко постійно в журі сидить у масці (фото: instagram.com/maskaukrainetv)

Додамо, що Данилко вже кілька років доводить - він може багато чого зробити і без експлуатації образу Вєрки Сердючки. Зараз він знайшов себе.

Музичний критик Євген Бабічев, до речі, вважає, що Данилко знаходиться в журі популярного шоу, так як "концепція маски йому близька".

Андрій Данилко відповів на хвилююче багатьох питання: "буду сидіти-мовчати"

Андрій Данилко постійно в журі сидить у масці

Нагадаємо, Данилко разом з Олею Поляковою, Настею Каменських, Олегом Винником і DZIDZIO буде розгадувати знаменитостей під масками в масштабному проекті каналу"Україна".