ru ua

Знайшов своє кохання: з ким зустрічається відхилений Огнєвіч фіналіст "Холостячки 2"

Знайшов своє кохання: з ким зустрічається відхилений Огнєвіч фіналіст "Холостячки 2" Дмитро Шевченко (фото: instagram.com/dmitrij_sheff)
Автор: Styler

У фіналі шоу "Холостячка 2" головна героїня Злата Огнєвіч несподівано для багатьох відкинула пропозицію Дмитра Шевченка і вибрала Андрія Задворного. Відносини співачки і її обранця тривали всього півтора місяці, а ось другий фіналіст знайшов після проекту свою любов.

Судячи з усього, новою музою Шевченка стала учасниця першого сезону "Холостяк" і співачка Катерина Шеффер

Дівчина лише підтвердила здогади шанувальників, виклавши на своїй сторінці в Instagram спільне тренування з Дмитром.

Струнка брюнетка веде досить-таки активний спосіб життя, займається спортом і дотримується правильного харчування. У ролику одягнена в сині лосини і топ Катерина захоплено боксує з Шевченком - нагадаємо, у того своя спортивна студія і чимало клієнтів.

"Бокс - моя давня любов і пристрасть. У ньому мене підкупило все: навантаження на різні групи м'язів, відмінна емоційна розрядка і розвиток впевненості в собі. До того ж, бокс допомагає досить швидко схуднути і здобути фігуру мрії. Заняття спортом підвищують впевненість в собі і знімають напругу. Ти можеш прийти на жіночий бокс вогнедихаючим драконом, а вийти із залу вже повітряною принцесою. Для зняття стресу бокс для дівчат - те, що потрібно! Вірте в себе і наполегливо йдіть до своєї мети!" - написала Шеффер під відео.

У коментарях до посту користувачі мережі вже розчулюються цій прекрасній парі.

  • Ой, клас, дуже класна пара
  • Дуже засмутилася, що Злата не вибрала Діму, але тепер дуже рада цьому, Діма зустрів набагато красивіше. Катя просто Богиня краси
  • Ви круті
  • Дуже круто виглядаєте
  • І прізвище у Каті не сильно зміниться після весілля
  • Діма зустрів прекрасну дівчину! Катя - переглянула ваші фото і отримала естетичне задоволення, наскільки ви красива, з прекрасним смаком!!!!
  • Дуже б хотілося щоб саме Ви були у відносинах з Дімою, дуже красива дівчина
  • Ми вже знаємо, хто таємна дівчина Діми
  • Все зрозуміло, з ким тепер Діма

Раніше в пост-шоу "Холостячки" Дмитро зізнався, що перебуває у відносинах з дівчиною, якій вперше написав у Фейсбуці.

"На самому початку мені сподобалася зовні. Потім запропонував зустрітися. Ми побачилися - один раз, другий раз. Те, що мені добре з цією людиною - це однозначно. Те, що є почуття - це так. Це більше, ніж симпатія", - розповів 38-річний Шевченко.

Знайшов своє кохання: з ким зустрічається відхилений Огнєвіч фіналіст "Холостячки 2"

Дмитро Шевченко щасливий у нових стосунках (фото: instagram.com/dmitrij_sheff)

34-річна Шеффер в 2008 році потрапила в музичний колектив "Голлівуд", який продюсував Юрій Нікітін. Через два роки дівчина вирішила будувати сольну кар'єру. У Каті є 9-річний син від першого шлюбу.

Знайшов своє кохання: з ким зустрічається відхилений Огнєвіч фіналіст "Холостячки 2"Знайшов своє кохання: з ким зустрічається відхилений Огнєвіч фіналіст "Холостячки 2"Знайшов своє кохання: з ким зустрічається відхилений Огнєвіч фіналіст "Холостячки 2"

Ймовірна дівчина фіналіста "Холостячки 2" - Катерина Шеффер (фото: instagram.com/katyasheffer)

Цікаво, що обраниця Дмитра живе в ЖК "Новопечерські Липки", в одному під'їзді з Огнєвіч. Злата навіть одного разу випадково зустріла його вранці в ліфті. Чоловік тоді привітався і втік. До слова, з артисткою вони залишилися в дружніх стосунках і Злата навіть думає прийти до Дмитра на тренування.