ua en ru

Огнєвіч розкрила почуття до переможця "Холостячки 2": у серці абсолютна порожнеча

Огнєвіч розкрила почуття до переможця "Холостячки 2": у серці абсолютна порожнеча Злата Огнєвіч (фото: instagram.com/zlata.ognevich)

Головна героїня "Холостячки 2" Злата Огнєвіч відреагувала на різкі слова на її адресу від переможця проекту Андрія Задворного. Співачка заявила, що повністю закінчила свою історію з ним.

Про своє особисте життя артистка висловилася у відео, опублікованому в Instagram-акаунті у форматі сторіс.

Злата звернулася до шанувальників і попросила не розповідати їй про те, що пише або публікує в мережі колишній коханий, і не надсилати посилань.

"Я вас дуже попрошу не надсилати мені скріни stories Андрія, цитати з його постів, фотографії, тому що мені від цього боляче і неприємно. Якщо ви мене дійсно любите і хочете підтримати, будь ласка, не робіть цього", - сказала співачка.

Огнєвіч розкрила почуття до переможця "Холостячки 2": у серці абсолютна порожнеча

Огнєвіч підкреслила, що Задворний сам залишив її - а вона поставила крапку.

"Ця людина добровільно пішла з мого життя. Я закрила за ним двері і поставила крапку в цих відносинах", – заявила зірка.

За словами 35-річної артистки, вона вже не відчуває ніяких почуттів по відношенню до Андрія.

"В даний момент в моєму серці абсолютна порожнеча по відношенню до цієї людини. Особисто я вважаю історію повністю завершеною", - зізналася Злата.

Огнєвіч розкрила почуття до переможця "Холостячки 2": у серці абсолютна порожнечаОгнєвіч розкрила почуття до переможця "Холостячки 2": у серці абсолютна порожнечаЗлата Огнєвіч поставила крапку у відносинах з переможцем "Холостячки 2" Андрієм Задворним (фото: instagram.com/zlata.ognevich)