ua en ru

В мережі спливли фото учасниць нового сезону культового шоу "Від пацанки до панянки"

В мережі спливли фото учасниць нового сезону культового шоу "Від пацанки до панянки" Шоу "Від пацанки до панянки" вже стало культовим (фото: прес-служба Нового каналу)
Автор: Lite

Деякі учениці шоу "Від пацанки до панянки", новий сезон якого стартує на Новому каналі навесні 2021 року, вже "засвітилися" на фото і відео.

Роль Школи леді на відео виконали дві локації - Національний музей літератури України і Національний театр опери і балету. Дівчата потрапляють у повну книг кімнату, в балетний зал і помпезний коридор.

Хоча реальна Школа леді, розташована в замку, цілком підходила для зйомок ролика, ніхто не хотів переривати навчання "пацанок". Тоді у них відбувалися активні зміни. Правда, деяким ученицям педагоги все ж дозволили "прогуляти".

Новий сезон шоу "Від пацанки до панянки" покажуть навесні

Як відомо, такі різні зовні і внутрішньо "пацанки" мають дещо спільне - залежності. Хтось залежить від звичок, хтось - від минулого, хтось - від наркотиків і соцмереж. Але всі вони хочуть одного - стати краще.

"На проект я прийшла не лише через залежності – про наркотики вже практично не думаю. Зрозуміла: якщо зараз не візьмуся за розум, мене чекає жахливе майбутнє. Я агресивна. Не б'юся фізично, але можу заштурхати словесно. Буду чесна, на проекті мені дуже і дуже складно", - зізнається нова "пацанка" Олена.

В мережі спливли фото учасниць нового сезону культового шоу "Від пацанки до панянки"

В мережі спливли фото учасниць нового сезону культового шоу "Від пацанки до панянки"

Учасниці нового сезону шоу "Від пацанки до панянки" (фото: прес-служба Нового каналу)

Директор Школи леді Тетяна Мокріді розповіла журналістам Нового каналу, що серед учениць є як інтелектуалки, так і ті, кому складно зв'язати кілька речень.

"Впевнена, що п'ятий сезон вразить глядачів історіями дівчат. І нам всім вдасться домогтися реальних змін", - додала вона.

Нагадаємо, раніше Елерт Рибак і Мішина прокоментували фінальні побачення в проекті "Холостячка".