ru ua

Збирала пляшки і мила туалети: українець змусив дружину працювати в Перу

Збирала пляшки і мила туалети: українець змусив дружину працювати в Перу Марина з шоу "Кохання на виживання" (фото: прес-служба Нового каналу)
Автор: Lite

Пара Марини та Івана з шоу "Кохання на виживання" пройшла випробування Ікітосом

Всі перевірки для учасників реаліті "Кохання на виживання" на Новому каналі підбираються індивідуально. Адже у кожної пари свої проблеми. Для Марини з Іваном ведучий шоу Олег Кензов теж придумав особливе випробування.

Хлопець вважає свою дружину білоручкою. Поки він працює на будівництвах, вона пропадає в соцмережах.

"Якщо всі працюють п'ять днів у тиждень, вона - чотири рази на рік. 97% мого заробітку Марина витрачає на себе, 2% - на дитину, а 1% дістається мені", - скаржиться Ваня.

Але в Перу працювати довелося не Вані, а Марині. Вона повинна була отримати 100 солей (назва місцевої валюти - ред.), прибираючи в барі після вечірки.

"Скрізь валялося сміття, ніби там три весілля відгуляли поспіль. Все смерділо, кругом липкі пляшки... Було дуже принизливо забирати. Ваня всім розповідав, що я ледащо, і через нього мені довелося це робити. Я змивала чужі ківелдики, а він у цей час сидів і пив пиво. У туалеті було так брудно, що хотілося вирвати", - згадує дівчина.

Але навіть через силу дівчина намагалася прибирати.

"Це завдання було найбільш корисним у Перу. Так як після нього бар і вбиральня стали чистими", - зізнається вона.

Збирала пляшки і мила туалети: українець змусив дружину працювати в ПеруЗбирала пляшки і мила туалети: українець змусив дружину працювати в ПеруЗбирала пляшки і мила туалети: українець змусив дружину працювати в ПеруЗбирала пляшки і мила туалети: українець змусив дружину працювати в ПеруЗбирала пляшки і мила туалети: українець змусив дружину працювати в Перу

Пара Марини та Івана пройшла випробування Ікітосом (фото: прес-служба Нового каналу)

Правда, ключ від скриньки з грошима пара так і не отримала. Адже вони посварилися якраз напередодні перевірки ведучим.

Раніше ми писали, що бик напав на українця-матадора на очах у його коханої.