Блондинкам на замітку: як правильно доглядати за освітленим волоссям
Всі захоплюються, коли бачать дівчину з довгим світлим волоссям. Але мало хто знає, що догляд за блондом - досить складний процес. Щоб волосся було здоровим і красивим, важливо використовувати правильні засоби догляду і дотримуватися рекомендацій професіоналів.
Б'юті-блогер Катерина Коцемір поділилася в Instagram важливими тонкощами правильного догляду за освітленим волоссям.
До речі! Коли ви перефарбовуєте освітлене волосся в більш темний колір, воно все також залишаються освітленим і пошкодженим (до тих пір, поки освітлена частина не зросте повністю). Тому догляд потрібен відповідний.
⠀
Що важливо в догляді за освітленим волоссям:
⠀
Відновлення. Маски/бальзами з кератином, протеїнами, керамідами і силіконами в складі. Все те, що залатує пошкодження, розгладжує і ущільнює. Звичайно, відновити повністю освітлене волосся не можна, але можна створити гарний візуал, надати доглянутий вигляд волоссю.
⠀
Шампунь. Завжди вибираємо за типом шкіри, але також дивимося на потреби волосся! Шампунь не повинен сушити, плутати, пушити і без того сухе волосся. Віддавайте перевагу шампуням з більш м'яким ПАР, без агресивних сульфатів.
⠀
Незмивний догляд. Креми, спреї, сироватки, флюїди і незмивні масла - обов'язково повинні бути присутніми в догляді! Все те, що полегшує розчісування, розплутує, створює додаткову плівку (захист для волосся).
Ілюстративне фото (pexels.com)⠀⠀
При сильному пошкодженні можуть знадобитися філери, ампули, а також салонний догляд (хоча, його можна замінити ампулами).
⠀
Про що слід забути?
⠀
Праски, плойки, довготривалі процедури завивки і випрямлення (кератин). Рано чи пізно ви залишитеся без волосся, тому що це неминуче призведе до ламкості. Все перераховане вище для освітленого волосся стоїть під забороною (укладання допустимі, але зрідка і обов'язково з термозахистом).
Ілюстративне фото (pexels.com)⠀
Освітлене волосся вимагає більш дбайливого, ретельного догляду. Чи можна відростити освітлене волосся? Однозначно так! Але зусиль і грошей (на догляд, підтримання кольору, хорошу фарбу і досвідченого колориста) піде набагато більше. Тому, переходячи на "світлу сторону", зважуйте всі за і проти.
Нагадаємо, що раніше косметолог Ольга Петрунина перерахувала компоненти в складі косметики, які варто обходити стороною.