ru ua

Швидко і інтенсивно: нутриціолог назвала три важливих секрету жироспалення

Швидко і інтенсивно: нутриціолог назвала три важливих секрету жироспалення Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Часто ми хочемо схуднути в певній зоні тіла - зігнати боки, зменшити стегна, але щоб груди "залишилася на місці". На жаль, але так не вийде. Зате є хороша новина - жироспалення відбувається рівномірно, якщо дотримуватися трьох головних умов.

Яких саме - про це розповіла нутриціолог Надія Пахирко на сторінці в Instagram.


Насправді не існує таких вправ, таблеток, поясів, обгортань та інших чудових засобів, які спалюють жир на якомусь конкретному місці. Все це підступи маркетологів.

Прибрати жир можна лише дотримуючись трьох умов:

1.Дефіцит калорій
2.Правильний баланс БЖУ
3.Фізична активність

Швидко і інтенсивно: нутриціолог назвала три важливих секрету жироспалення
⠀Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Для того, щоб розлучитися із зайвим жиром мало робити вправи. Вам потрібно виконати ще одну важливу умову - витрачати калорій більше, ніж з'їдати.

З'їдаючи свою норму білка щодня, ваша м'язова маса підтримується, не руйнується. Це дуже важливо адже м'язи навіть в стані спокою витрачають велику кількість енергії. Чим більше у вас м'язів, тим інтенсивніше обмінні процеси, тим швидше йде вага.

Тренуючи вправами окремі ділянки тіла, ви зміцнюєте м'язи в цій області.

Швидко і інтенсивно: нутриціолог назвала три важливих секрету жироспалення

Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Вправи дають додаткову витрату калорій, і чим ви серйозніше підходите до тренувань, тим більше витрачаєте калорій, а це прискорює правильне схуднення.

Однак жир йде з усього тіла рівномірно. При зниженні ваги, худнути ви будете у всьому тілі: і обличчя і ноги, груди теж будуть втрачати підшкірну жирову клітковину.

І щоб не отримати в результаті обвислу шкіру і в'яле тіло і втрачене здоров'я, дуже важливо підійти до цих трьох умов грамотно.