ua en ru

Як у "Емілі в Парижі": 3 варіанти модних чубків у французькому стилі

Як у "Емілі в Парижі": 3 варіанти модних чубків у французькому стилі Лілі Коллінз (фото: instagram.com/lilyjcollins)

Чубчик - впізнаваний елемент стилю француженок - тріумфально повертається в моду. Не без участі стилістів "Емілі в Парижі", які в новому сезоні оновили імідж головної героїні.

Пропонуємо підібрати собі модний чубчик у французькому стилі, надихнувшись модними блогерами Франції.

Власниці тонкого, злегка кучерявого волосся можуть сміливо брати курс на стиль чубка відомої паризької модниці Жанни Дамас, що сама надихалася явно Джейн Біркін: довгі пасма в боків і короткі посередині. Молода мама обожнює недбалі укладки, немов вона "тільки з ліжка". А тому така чубчик не вимагає використання вирівнювача або спеціальних засобів.

Варіація попереднього чубчика, але в цьому випадку волосся біля обличчя поділяються на дві сторони. "Чубчик-шторка" полюбився світу ще з часів молодості Бріжит Бардо, а за її сучасну інтерпретацію відповідає блогер і журналіст Сабіна Сокіл. "Він красиво обрамляє обличчя, додаючи образу ніжності і романтичності", - впевнена дівчина.

Густий "рваний" чубчик також не вимагає особливо догляду, але більше підійде власницям прямого від природи волосся. Французька модниця Луїз Фоллен зізнається, що часом стриже її сама. Невимушеність і шарм від цього нікуди не діваються.