ua en ru

54-річна Ніколь Кідман здивувала мережу молодим зовнішнім виглядом: нереально красива

54-річна Ніколь Кідман здивувала мережу молодим зовнішнім виглядом: нереально красива Ніколь Кідман (фото: instagram.com/nicolekidman)
Автор: RBC.UA

Ніколь Кідман у свої 54 може похвалитися, як і раніше, пружною шкірою. Актриса регулярно відвідує косметологів і знає всі секрети грамотного догляду за нею.

У своєму новому пості вона продемонструвала деякі з них.

Ніколь Кідман позує для нової рекламної кампанії бренду Seratopical, обличчям якого вона є. На знімках, які зроблені на ранчо, вона постала в простому образі і з мінімумом макіяжу: біла футболка, джинси, розпущене волосся... Актриса виглядає як і раніше молодою і буквально підкорила своїх фанатів зовнішнім виглядом. У підписі до посту вона поцікавилася, який улюблений продукт у її фоловерів. Вони почали перераховувати своїх фаворитів, а також дивуватися красі популярної у всьому світі актриси.

54-річна Ніколь Кідман здивувала мережу молодим зовнішнім виглядом: нереально красива54-річна Ніколь Кідман здивувала мережу молодим зовнішнім виглядом: нереально красива54-річна Ніколь Кідман здивувала мережу молодим зовнішнім виглядом: нереально красиваНіколь Кідман на нових фото (фото: instagram.com/nicolekidman)

Багато хто вважає, що Ніколь практично не змінилася за роки кар'єри. Були й ті, хто знайшов зовнішність актриси навіть більш виразною сьогодні. До слова, Кідман не приховує, що не проти уколів краси. Але все ж упор робить на щоденну б'юті-рутину.