ua en ru

"Абсурдний" фільм з Уіллемом Дефо б'є рекорди в чартах Netflix. А він вийшов ще в 2005 році!

"Абсурдний" фільм з Уіллемом Дефо б'є рекорди в чартах Netflix. А він вийшов ще в 2005 році! Уіллем Дефо (фото: Getty Images)

Уіллем Дефо - відомий американський актор, який зіграв у новому фільмі "Людина-павук: немає шляху додому". Але нова хвиля розмов про нього викликана іншою роллю.

За свою кар'єру Дефо зіграв не одного мерзотника, і одна із зіркових ролей актора б'є рекорди популярності на Netflix.

Згідно з останньою статистикою FlixPatrol, "Три ікси 2: новий рівень" підскочив на цілих 38 позицій і став 36-м за популярністю фільмом на платформі в світі. І хоча всі фільми з даної серії не можна назвати шедеврами світового кіно, ця частина вийшла найневдалішою. Зірка франшизи Він Дизель відмовився від участі в ній. А сам фільм зібрав всього 71,1 мільйонів доларів в прокаті. Сиквел не здобув особливої любові після виходу на екрани. А ось Уіллем Дефо все ж виділився.

У новому фільмі про Людину-павука Дефо зіграє Зеленого Гобліна

Він зіграв Міністра оборони США генерала Джорджа Декерта і зумів зробити свого героя переконливим і яскравим персонажем. Але, на жаль, абсурдний і неправдоподібний сюжет у поєднанні з безліччю пояснювальних діалогів зробив картину надмірно складною. Хоча, судячи з рейтингів Netflix, більшості глядачів сьогодні так не здається.