ua en ru

Диснеївська принцеса: Барбара Палвін в розкішному образі підкорила неземною красою

Диснеївська принцеса: Барбара Палвін в розкішному образі підкорила неземною красою Барбара Палвін (фото: instagram.com/realbarbarapalvin)
Автор: Lite

Барбара Палвін - одна з найпопулярніших моделей у світі і один з найбільш нестандартних "ангелів" Victoria's Secret - активно веде свій блог в мережі Instagram. Дівчина із задоволенням викладає туди нові серії серіалу, який вони задумали разом з бойфрендом моделі - Діланом Спроусом. Також 27-річна красуня любить показувати б'юті-процедури, а також питати поради у своїх послідовувачів.

Диснеївська принцеса: Барбара Палвін в розкішному образі підкорила неземною красоюНовий образ Барбари (фото: instagram.com/realbarbarapalvin)

Зараз її хвилює тема довжини волосся: дівчина ніяк не може вирішити, чи варто їй стригтися. Вона запропонувала фанатам взяти участь в обговоренні. Щоб показати їм, як би вона виглядала з більш коротким волоссям, модель виклала знімок зі стильною укладкою. Легкий мейк-ап з накладними віями і рожевими губами, а також зачіска зробили її схожою на диснеївську принцесу.

"Ти неймовірна!", "Ох, Барбара!", "Ти повинна відростити волосся", "Нехай росте", "Ти красива з будь-якою зачіскою", "Ти просто повинна постригтися!", "Вау, дитинко, ти просто неземна!", - пишуть їй фанати. Що не дивно: краса Барбари завжди надихає їх на емоційні коментарі.

Раніше Барбара продемонструвала, який аксесуар варто придбати цієї зими.