ua en ru

DZIDZIO зі сльозами на очах розповів про смерть батька: дуже важко

DZIDZIO зі сльозами на очах розповів про смерть батька: дуже важко DZIDZIO (фото: instagram.com/dzidzio)

Український співак Михайло Хома, який більш відомий як DZIDZIO, розповів, що його батько помер, коли йому було 13 років. Артист дуже важко пережив втрату.

За словами співака, він був сильно до нього прив'язаний. За тиждень до смерті батько скаржився на болі. При цьому він погано себе почував і був дуже слабкий. Його госпіталізували, коли стало зовсім погано з самопочуттям, розповів DZIDZIO в інтерв'ю "Слава+".

"Я пам'ятаю момент, це було 8 березня, батька треба було везти в лікарню – з Новояворівська до Львова. Його вже тиждень голова боліла... Його спочатку не хотіли везти, бо свято, всі відзначають. Пам'ятаю, що в цей день він підійшов до мене, ми завжди на руках боролися. Я тоді його просто не впізнав, він був дуже слабкий. Коли приїхала швидка, щоб забрати батька, він мені з останніх сил потиснув руку. Ми з сестрою пішли додому, через 5 годин повернулася мама. Її просто заносили в будинок. Було дуже складно. Мій батько був дуже класною людиною", - розповів артист.

В той момент він не міг зрозуміти, чому батька не стало рано, і про це говорив з Богом.

DZIDZIO розповів про смерть свого батька

Нагадаємо, не так давно в Києві невідомі напали на DZIDZIO, забризкали його сльозогінним газом, забрали смартфон і інші речі співака. Також йому нанесли тілесні ушкодження.

Раніше дружина Віктора Павліка поскаржилася на життя. Вона розповіла, що для них з чоловіком був важкий рік. Вони пережили смерть сина артиста, час, коли не було роботи. Крім того, довелося переносити весілля, а ще були фінансові труднощі.