ru ua

Екс-чоловік Ані Лорак вперше розповів про скандальний розрив: "не буду виправдовуватися"

Екс-чоловік Ані Лорак вперше розповів про скандальний розрив: "не буду виправдовуватися" Мурат Налчаджиоглу і Ані Лорак були одружені майже 9 років (фото: anilorak.ua)
Автор: Lite

Трохи більше року тому Ані Лорак та Мурат Налчаджиоглу оформили офіційне розлучення. Причиною стали опубліковані фото Мурата, на яких він загравав до київської моделі у нічному клубі.

І ось після тривалого мовчання екс-чоловік співачки вперше прокоментував ці події у програмі "Викриття" на каналі KYIV.LIVE.

"Дуже багато пліток було, багато різних розмов: він сякий, він такий. Я не буду виправдовуватися. Було сумно, звичайно, 15 років живеш з людиною, а після певної ситуації, залишаєшся один в іншій країні, куди приїхав заради своєї сім'ї", - відверто розповів чоловік.

Зараз, за словами Мурата, багато чого змінилося.

"З'явилося розуміння життя і того, що мені вже чимало років. Було вдосталь часу, аби подумати, побачити світ, тепер клуби забирають з мене багато енергії. Відчуваю, неначе Бог дав певний поштовх. Перезавантаження почалося", - сказав він.

Сьогодні Мурат продає косметику після розкішного життя в шлюбі з Кароліною та будує стосунки з 24-річною візажисткою Лілею.

Екс-чоловік Ані Лорак вперше розповів про скандальний розрив: "не буду виправдовуватися"

Мурат зі своєю новою дівчиною (скріншот з відео)

Окрім цього, розвиває свій другий бізнес - організовує концерти для популярних виконавців.

"У мене свої концертні тури, цього року було 35 концертів. Я організовую тури багатьом відомим артистам. Зараз я вважаю себе щасливою людиною. Моя дочка здорова, я здоровий, мої близькі здорові”, - каже він.

Екс-чоловік Ані Лорак вперше розповів про скандальний розрив: "не буду виправдовуватися"

Мурат з донькою (фото: instagram.com/muratnalca)

Одразу після розлучення Ані Лорак забрала доньку з собою до Москви, та майже 10 місяців не давала чоловіку з нею бачитися. Проте зараз співачка все ж дозволяє Мурату бачитися з донькою Софією, навіть відпустила її на певний час пожити з татом у Києві. Та попри це спілкування Мурата з донькою після розлучення відбувається здебільшого онлайн.

"У нас кожен день спілкування мінімум три рази. Щоранку вона надсилає мені голосові повідомлення, на обіді телефонує мені по відеозв'язку, щовечора теж. Таке спілкування у нас. Вона в будь-якій ситуації мені дзвонить", - відверто поділився чоловік.

Мурат Налчаджиоглу вперше розповів про скандальний розрив з Ані Лорак