ua en ru

Оце так бомба: Ілона Гвоздьова шокувала шанувальників відвертими фото в ультракоротких шортах

Оце так бомба: Ілона Гвоздьова шокувала шанувальників відвертими фото в ультракоротких шортах Ілона Гвоздьова (instagram.com/ilonagvozdeva/)
Автор: Lite

Ілона Гвоздьова шокувала фанатів формами в шортах

Ілона Гвоздьова - з тих людей, хто на місці не всидить, навіть якщо у неї двоє дітей. Так, нещодавно зірка показала свій перший танець після народження сина Домініка і зізналася, що вона - немов наркоманка, коли мова заходить про її професію.

А тепер улюблениця проекту "Танці з зірками" і зовсім шокувала своїх фанатів - двічі мамуся запостила відверті знімки в ультракоротких шортиках. Пікантні пози Ілони викликали бурю емоцій у її фоловерів.

У підписі до фото Ілона зізналася, що кожен її день розписаний за планом, незважаючи на те, що вона у декреті.

Оце так бомба: Ілона Гвоздьова шокувала шанувальників відвертими фото в ультракоротких шортах

Плани на день - вони такі (фото: instagram.com/ilonagvozdeva/)

"Люблю встати раніше, коли всі ще сплять, випити чашечку кави і наодинці з собою і своїми думками сформувати план на наступний тиждень", - написала Ілона під своїми гарячими фото.

Шанувальники зірки назвали бомбою, а ще - не повірили, що Ілоні вдалося так швидко привести себе в форму після народження другої дитини. Нагадаємо, зовсім нещодавно вона поділилася зворушливими знімками з пологового будинку: синуля святкує свою першу велику дату.