ua en ru

Гарна і без декольте: 54-річна Сальма Хайєк у скромній сукні вразила мережу красою

Гарна і без декольте: 54-річна Сальма Хайєк у скромній сукні вразила мережу красою Сальма Хайек (фото: instagram.com/salmahayek)
Автор: Lite

Зірка показала нове селфі

Сальма Хайєк любить вести свої соцмережі, регулярно викладаючи все нові селфі. Найчастіше вона позує з відвертих сукнях та купальниках. Таким чином 54-річна знаменитість демонструє світу, як розкішно можна виглядати при бажанні в її роки. А кілька годин тому вона запостила фото в досить скромному образі, при цьому воно мало не меншу популярність у фоловерів.

Гарна і без декольте: 54-річна Сальма Хайєк у скромній сукні вразила мережу красою

Нове фото Хайєк (фото: instagram.com/salmahayek)

У кадрі Хайєк позує в темно-синій сукні з високим коміром і бантом на шиї. Доповнює образ макіяж з підведеними очима і нейтральними губами, а також гладка укладка. "Як бачите, не у всіх сукнях, які я ношу, є декольте", – підписала актриса підписала знімок.

Гарна і без декольте: 54-річна Сальма Хайєк у скромній сукні вразила мережу красоюСальма почала постити більш скромні фото (фото: instagram.com/salmahayek)

Фанати відреагували миттєво, поставивши фото масу "сердечок". Також фолловери відзначили, що вона прекрасна у всіх вбраннях, незалежно від ступеня відвертості його декольте. "Ти так прекрасна такою, яка ти є", "Ти не потребуєш декольте, щоб показати справжню красу", "Тобі не треба, дитинко, ти прекрасна і так", "Ти виглядаєш так чарівно", "Ми можемо використовувати свою уяву", "Ти така красива, неважливо, що ти одягла", "Краса – це краса, і ти отримала її", – не вгамовуються послідовувачі популярної актриси...

Нагадаємо, раніше Сальма Хайєк показала своє фото періоду вагітності. Зворушливим знімком вона привітала свою єдину дочку з днем народження.