ru ua

Ключ до серця ще потрібно знайти: чуттєва Кароль заінтригувала мережу заявою

Ключ до серця ще потрібно знайти: чуттєва Кароль заінтригувала мережу заявою Тіна Кароль (фото: instagram.com/tina_karol)

Співачка розкрила секрет жіночого натхнення

Тіна Кароль не дає мільйонній армії підписників в Instagram занудьгувати. Її відверті вбрання від світових дизайнерів і поява щонеділі в ефірі "Танців з зірками 2020" змушують їхні серця битися частіше. Вони давно зрозуміли – артистка може бути різною. Але в кожному образі вона однаково гармонійна. Нове чуттєве фото на її сторінці в Instagram лише підтвердило їх здогадки.

Тіна показала ніжне портретне фото, пронизане чуттєвістю. Вона прикрила очі й торкнулась до обличчя рукою, показавши витончений стриманий манікюр і пару масивних елегантних золотих каблучок. Макіяж зірки витриманий в природних тонах.

"Хто сказав, що дарувати прикраси можуть тільки чоловіки? Сильні дівчата зроблять собі подарунок самі! Ключ до натхнення знайдено. А ось ключ до нашого серця чоловікам ще потрібно буде знайти", – заявила співака під ніжним фото.

Ключ до серця ще потрібно знайти: чуттєва Кароль заінтригувала мережу заявою

Тіна Кароль підкорила нескінченною ніжністю (фото: instagram.com/tina_karol)

Шанувальники зізналися, що вони затамували подих, побачивши ніжну красу своєї улюблениці і стали будувати припущення, чи зайняте її серце. Деякі припустили, що артистка натякає на Дана Балана, з яким їй давно приписують роман, що вони обидва не поспішають спростовувати.

  • Ключ до серця ви ж вже віддали
  • Вишукана
  • Неможливо ніжно
  • Неймовірна
  • Як можна бути такою тендітною, ніжною і водночас сильною
  • Сподіваємося, що ключ до серця самої чарівної блондинки, подаровано одному пекучому брюнета, відкрив усі двері!

Нагадаємо, що раніше Тіна Кароль в оригінальній сукнію захопила мережу глибиною декольте.