ru ua

У комбінезоні і на шпильках: 46-річна Єва Лонгорія захопила витонченою фігурою

У комбінезоні і на шпильках: 46-річна Єва Лонгорія захопила витонченою фігурою Єва Лонгорія (фото: instagram.com/evalongoria)
Автор: RBC.UA

Єва Лонгорія прикрасила обкладинку видання Entrepreneur. У зйомці вона постала в стильному комбінезоні, який підкреслив її струнку фіугуру.

Фото зірка запостила в своєму акаунті.

"Для мене велика честь бути на обкладинці журналу @enterprmer "Впливові жінки" разом з лідерами і творцями змін, які надихають мене кожен день!",- написала Лонгорія у своєму блозі.

Зірка позує на обкладинці в стильному і спокусливому образі. Його склали пісочного відтінку комбінезон з накладними кишенями на грудях і поясом на талії, а також бежеві туфлі на високих шпильках. Єві зробили об'ємну укладку, а також яскравий макіяж. Вона сидить на високому кріслі, закинувши високо довгі ноги.

У комбінезоні і на шпильках: 46-річна Єва Лонгорія захопила витонченою фігуроюЄва Лонгорія на обкладинці (фото: instagram.com/evalongoria)

У мережі фото Єви викликало справжній ажіотаж: фанати милуються досконалою фігурою Лонгорії, а також називають її іконою стилю. "Прекрасна жінка, натхнення", "Королева", "Така красива", "Виправдано", - пишуть їй фоловери.