ua en ru

Світшот з принтом та шапка: Марія Полякова показала, як стильно одягатися в холоди

Світшот з принтом та шапка: Марія Полякова показала, як стильно одягатися в холоди Маша Полякова (instagram.com/mashapolyakova/)
Автор: Lite

Оля Полякова встигає все: і виступати, і провокувати скандали, і з дітьми веселитися, нещодавно співачка показала Instagram, як вона проводить час зі своїми доньками, всі дружною жіночою компанією відправилися на шопінг.

Мабуть, день покупок не пройшов дарма! Адже старша донька Марія Полякова у своєму мікроблозі запостила знімок, на якому вона сидить в стильному світшоті з яскравим кольоровим принтом. Шапка і масивний ланцюжок з хрестиком на шиї доповнили образ - юні фоловери Марії у захваті!

Світшот з принтом та шапка: Марія Полякова показала, як стильно одягатися в холоди

Маша Полякова та її домашній улюбленець (фото: instagram.com/mashapolyakova/)

"Так на маму схожа!", "Дуже красива!", "Вау, крутий стиль", - написали шанувальники, оцінивши фото Марії з її домашнім улюбленцем.

До речі, в коментарях дівчина попросила розповісти про своїх тварин, а у відповідь пообіцяла полайкати сторінки фоловерів.

Нагадаємо, що нещодавно Оля Полякова здивувала всіх надто молодим видом, фанати запідозрили зірку в пластиці. Фанаты написали у коментарях до нових фото, что Оля "занадто моложаво виглядає" і що "пластика їй дуже личить".