ru ua

Мені так легше: вибувший учасник "Холостячки 2" зробив відверте зізнання про Огнєвіч

Мені так легше: вибувший учасник "Холостячки 2" зробив відверте зізнання про Огнєвіч Ілля Закорецький (фото: instagram.com/borodachch)

У п'ятницю, 1 жовтня, на каналі СТБ вийшов третій епізод найромантичнішого проекту осені – "Холостячка 2". Шоу покинуло відразу два учасники. Каскадер Павло Богда поїхав додому відразу після насиченого індивідуального побачення зі Златою Огнєвіч, адже їхні життєві плани не збіглися. А ось підприємець Ілля Закорецький пішов з церемонії троянд – він так і не зміг переконати співачку в тому, що він саме той, хто їй потрібен.

На особистій сторінці в Instagram бізнесмен поділився своїми емоціями і думками після відходу з проекту.

Чоловік не приховував - він засмутився. "Я так і не отримав шанс відкритися, побути наодинці зі Златою, проявитися і показати їй який я насправді... прикро не через те, що я йду, а через те, що вони всі залишаються. Це не змагання, не боротьба. Тут немає других, п'ятих або десятих місць. Цей проект про відносини і можливість побудувати відносини, і, може бути, навіть сім'ю", - переконаний Ілля.

Мені так легше: вибувший учасник "Холостячки 2" зробив відверте зізнання про Огнєвіч

Ілля зізнався, що був максимально щирим на шоу (фото: instagram.com/borodachch)

Він зазначає - якби не пішов на реаліті, все життя картав би себе за втрачену можливість. До вибору і рішень Злати бізнесмен ставиться шанобливо, і розуміє, що вони не відбулися як пара.

"Не важливо, яким я пішов з церемонії! Першим або останнім ... якщо покинув проект, значить, Злата не моя і не зі мною. Може, звучить якось по-філософськи, але мені так легше... і точно знаю, що мене чекає десь моя любов",- оптимістично налаштований бізнесмен.

Він запевняє, що на проекті був справжнім і змінюватися не має наміру. "Дійсно, в мені є щирість, доброта і романтичність. І хочеться цим ділитися", - зізнався Ілля.