ru ua

Лілія Ребрик в стильному комбінезоні розсекретила, скільки годин спить

Лілія Ребрик в стильному комбінезоні розсекретила, скільки годин спить Лілія Ребрик (фото: instagram.com/liliia.rebrik)

Телеведуча поділилася планами на вихідні

Лілія Ребрик - одна з найстильніших телеведучих України та регулярно захоплює стильними образами для екрану, так і в житті теж. Вона встигає зніматися в ранкових ефірах, грати в театрі і приділяти увагу сім'ї - чоловікові і двом дочкам, при цьому завжди випромінюючи позитив і гарний настрій.

Так, артистка показала у своєму Instagram ефектний лук для крайнього ефіру - брючний комбінезон насиченого блакитного кольору з оригінальним поясом і довгими рукавами. До такого вбрання вона додала білі туфлі-човники на підборах, які вигідно відтіняють образ.

Масивні сережки, укладене красивими локонами волосся і яскравий макіяж з рожевою помадою завершують елегантний лук Лілії.

Лілія Ребрик в стильному комбінезоні розсекретила, скільки годин спитьЛілія Ребрик в стильному комбінезоні розсекретила, скільки годин спить

Ребрик поділилася своїми планами на вихідні - на відміну від більшості, теледіва буде працювати.

"П’ятниця, фінал тижня, завжди її люблю - можна трохи пригальмувати після п’ятничних ефірів, трохи розслабитися, трохи помріяти про вихідні і побудувати на них плани.... можна... але не мені, цього вікенду я також працюю! Ця осінь у мене дуже активна! І це добре, бо сидіти вдома мені вже була несила! І яке щастя, що в мене є «Ранок з Україною»!" - розповіла ведуча.

Лілія Ребрик в стильному комбінезоні розсекретила, скільки годин спить

Також Лілія розсекретила, скільки годин на добу вона зазвичай спить - цифра вражає!

"Ви питали мене - скільки я сплю протягом отаких напружених днів? Катастрофічно мало! По 4 години на день. Фактично як Гітлер. А як я відновлююся? Ну як - відіспалася за карантин, от тепер звідти і беру сили - ще з весняних своїх запасів! Але насправді - бережіть себе! А я вриваюся в свої робочі вихідні! І чекайте нас у середу - у марафоні на "ранку з Україною!" - зізналася зірка.

Лілія Ребрик в стильному комбінезоні розсекретила, скільки годин спить

Лілія Ребрик підкорила стильним луком в синьому брючному комбінезоні з поясом (фото: instagram.com/liliia.rebrik)

Нагадаємо, раніше Лілія Ребрик в міні-сукні влаштувала пристрасні танці з чоловіком Андрієм Диким.