ru ua

Любов вже не гріє: Аліна Гросу знову заговорила про розлучення

Любов вже не гріє: Аліна Гросу знову заговорила про розлучення Аліна Гросу (фото: прес-служба співачки)

Розлучена артистка виплеснула свої емоції в новій композиції

Зовсім недавно всіх сколихнула гучна новина: казкова історія кохання співачки Аліни Гросу і бізнесмена Олександра Комкова закінчилася розлученням. Шикарне весілля відбулася влітку 2019 року в Італії, а вже через півроку пара розійшлася, хоча ще деякий час артистка зберігала це в секреті.

Зараз Аліна відкрито говорить про те, що вдячна цим відносинам, але хоче остаточно перегорнути цю сторінку, щоб рухатися далі. Всі переживання від серйозних змін в житті вона втілила в новій пісні під назвою "ДИМ".

"Дим — це алегорія зниклої любові. Ця любов вже не гріє, не надихає, не горить... Замість неї залишилася стіна із сірого диму, яка міцно стала між двома людьми", — прокоментувала Гросу.

Автором нового синглу GROSU виступив співак та композитор Стас Шурінс, який створив для Аліни такі хіти, як "VOVA", "Непереможна", "Голий Король".

Любов вже не гріє: Аліна Гросу знову заговорила про розлучення

Аліна Гросу висловлює свої переживання в музиці (фото: прес-служба співачки)

Шанувальники оцінили нову композицію Аліни і залишили їй багато слів підтримки і побажань щастя в коментарях.

  • Дуже зворушлива і жалісна пісня... Аліночка ти розумниця,і дуже добра,щастя тобі, здоров'я і подальших висот у кар'єрі, пісня прекрасна
  • Господи,яка класна пісня!!! Хтось дуже старається для Аліни писати пісні!!! Виконання супер!!! Хоча сумна пісня,звичайно... щастя Алінці!
  • Аліна,зараз у Вас неймовірно красивий період творчості. Всі пісні в плейлисті,Ві знайшли свій стиль.
  • Ну, що можу сказати? Саша — ідіот. А кльова пісенька, втім як і завжди. Продовжуй творити хіти
  • Дуже гарно , текст пісні дуже гарний , так приємно що у твоїх піснях є глибокі поринання , а від почуттів твоїх аж мурашки по шкірі .
  • Стасик....браво!!!!! в тему і в масть як я розумію!!! Круто..слова аж до мурашок....швидше і у цієї дівчинки рана на душі! час лікує, і це все пройде!
  • Люблю музику, яка захоплює, хвилює, торкає, надихає
  • Видно, що в людини болить душа після розлучення.

Нагадаємо, Аліна Гросу розповіла, що її чоловік пішов до іншої жінки старше себе через півроку після весілля, проте в результаті у них теж не склалося.