ru ua

Макс Барських порадував шанувальників новим чуттєвим відео: "прекрасний і легкий настрій"

Макс Барських порадував шанувальників новим чуттєвим відео: "прекрасний і легкий настрій" Фото: Макс Барських (прес-служба співака)
Автор: Lite

Не так давно Макс Барських опублікував в соцмережах фрагмент демо-версії пісні "Лей, не жалей", яка спочатку носила робочу назву "Ночь-проводник" і виконана в мінорному настрої.

Бурхлива реакція шанувальників і їх численні прохання викласти повноцінний трек були почуті і Барських випустив повноцінну версію пісні "Ночь-проводник" разом з mood video - такою, як вона замислювалася спочатку.

"Під час роботи над кожним треком я відчуваю величезну відповідальність. Мені хочеться, щоб мої пісні підтримували у важку хвилину, викликали тільки позитивні емоції. Тому навіть в ті моменти, коли мені сумно і самотньо, коли пишуться мінорні вірші, я намагаюся переплавити ці імпульси в щось більш світле",-коментує артист.

Макс Барських порадував шанувальників новим чуттєвим відео: "прекрасний і легкий настрій"Макс Барських порадував шанувальників новим чуттєвим відео: "прекрасний і легкий настрій"Макс Барських порадував шанувальників новим чуттєвим відео: "прекрасний і легкий настрій"Макс Барських порадував шанувальників новим чуттєвим відео: "прекрасний і легкий настрій"

Фото: Макс Барських (instagram.com/max_barskih)

"Зараз я перебуваю на літньому вайбі, у мене прекрасний і легкий настрій, тому я вирішив так само легко поділитися тим, з чого з'явилася "Лей, не жалей". Коли побачив, наскільки "Ночь-проводник" резонує з моїми шанувальниками, як глибоко вони мене розуміють, зрозумів, що просто зобов'язаний поділитися з ними цією історією. Так ми будемо ще сильніше відчувати один одного", - каже Барських.


Додамо, що сингл "Лей, не жалей" вийшов у листопаді 2019 року. За цей час трек став найбільш ротованою піснею українського артиста в радіоформаті по всьому світу і приніс українцеві звання "Найпопулярнішого виконавця на радіо" за версією премії TopHit Music Awards 2021.