ru ua

Мрія фаната: 5 знаменитостей, які зв'язали себе узами шлюбу з шанувальниками

Мрія фаната: 5 знаменитостей, які зв'язали себе узами шлюбу з шанувальниками Зірки, що побралися з кумирами (фото: колаж РБК-Україна)

Всі ми знаємо, що таке – бути закоханим в кумира. Але деяким вдалося платонічні почуття перетворити в реальні відносини, а після – в заміжжя або одруження.

Згадувати 5 знаменитостей, які обрали в партнери свого кумира.

Джастін Бібер і Хейлі Болдуін

Одна з найміцніших і романтичних зіркових пар зв'язала себе узами шлюбу в 2018-му році. Але познайомилося майбутнє подружжя десятьма роками раніше, коли Хейлі була звичайною школяркою, а Бібер вже випустив перший кліп і працював над першим альбомом. Не можна сказати, що вона була затятою прихильницею Бібера – за словами дівчини, вона ніколи не була нічиєю прихильницею. Але рідко яка школярка не заслуховувалася хітами Джастіна.

"Я ніколи не була суперфаном, ні його, ні кого-небудь іншого. Такою божевільною, кричущою штучкою. Я не думала про ці зустрічі в якомусь такому сенсі, але він був шалено симпатичним", - згадує дружина Джастіна.

Мрія фаната: 5 знаменитостей, які зв'язали себе узами шлюбу з шанувальникамиХейлі та Джастіна познайомив тато дівчини (фото: Getty Images)

Принц Уільям і Кейт Міддлтон

Коли герцоги Кембриджські познайомилися, обидва вчилися в університеті Шотландії. Уільям був не просто студентом, а другим у черзі на престол, і Кейт це знала. "Я дійсно думаю, що стала яскраво-червоною, коли зустріла його, мені хотілося втекти від збентеження", - розповіла Кейт в одному з інтерв'ю.

Однак незабаром пара зрозуміла, що у них багато спільного. Рік вони були просто друзями, а після спільної лижної прогулянки в 2004 перестали приховувати свій роман. На початку 2007-го року у пари була невелика криза, після якої вони одружилися. З тих пір принц і його колишня прихильниця живуть душа в душу.

Мрія фаната: 5 знаменитостей, які зв'язали себе узами шлюбу з шанувальникамиКейт і Уільям познайомилися студентами (фото: Getty Images)

Том Круз і Кеті Холмс

Актриса Кеті Холмс завжди була затятою прихильницею Тома Круза і мріяла вийти за нього заміж. Про що неодноразово зізнавалася в інтерв'ю. Як і в тому, що на стіні у неї висить плакат із зображенням Тома. І небеса почули її молитви - як послідовник саєнтології, Том послухався своїх наставників, які вважали Холмс ідеальною дружиною для зірки "Місії нездійсненною". У 2006-му у пари народилася дочка Сурі.

Правда, незабаром все ті ж саєнтологи занесли Сурі і Кеті в "чорний список" осіб, з якими послідовникам вчення забороняється спілкуватися. І Том знову послухався їх, легко зруйнувавши свій шлюб.

Мрія фаната: 5 знаменитостей, які зв'язали себе узами шлюбу з шанувальникамиТом Круз - мрія наяву для Кеті (фото: Getty Images)

Гвінет Пелтроу і Кріс Мартін

Гвінет Пелтроу і зірка Coldplay Кріс Мартін були однією з найвідоміших пар Голлівуду. І до початку роману Кріс був відомий як один з найбільших шанувальників актриси і гуру здорового способу життя Гвінет. Співак часто жартував про побачення з оскароносною актрисою, а після того, як вони зустрілися за лаштунками на концерті Coldplay, ці жарти перестали бути жартами. Виявилося, що Гвінет теж в захваті від Кріса, і пара, природно, порозумілася.

Мрія фаната: 5 знаменитостей, які зв'язали себе узами шлюбу з шанувальникамиУ шлюбі з Крісом народилося двоє дітей (фото: instagram.com/gwynethpaltrow)

Ніколас Кейдж і Еліс Кім

Коли в 2004 році 19-річна Еліс Кім познайомилася зі своїм кумиром, вона працювала офіціанткою. І симпатія виявилася взаємною. Голлівудський актор відразу звернув увагу на милу дівчину. Ні різний соціальний статус, ні 10-річна різниця у віці не завадила пара незабаром одружитися і народити дитину. Правда, до 2016-го шлюб все ж розпався.