ru ua

Могилевська, Кухар, Фреймут та інші зірки на презентації загадкового шоу "Маскарад" (фото)

Могилевська, Кухар, Фреймут та інші зірки на презентації загадкового шоу "Маскарад" (фото) Наталя Могилевська і Олег Рижов (прес-служба каналу 1+1)
Автор: Lite

Ведучим яскравого вечора був Юрій Горбунов

Напередодні прем'єри самого загадкового шоу цієї осені «Маскарад», яку глядачі телеканалу «1+1» побачать вже у цю суботу, 26 вересня, о 20:20, відбулась яскрава презентація проекту. Вечірка пройшла у затишному внутрішньому дворі арт-галереї в центрі Києва.

Біля неонової фотозони і червоної доріжки гостей вечора, деякі з яких були одягнені в маскарадні костюми, зустрічали герої шоу «Маскарад»: зухвала і модна The Бабка, стильний Баран-репер в блискучому вбранні, а також таємничий Кінь в пальто.

Святкову презентацію відвідали учасники зіркових команд шоу «Маскарад» Наталя Могилевська, Влад Яма та Юрій Ткач, яскраву конкуренцію яких глядачі побачать вже у цю суботу.

Могилевська, Кухар, Фреймут та інші зірки на презентації загадкового шоу "Маскарад" (фото)Могилевська, Кухар, Фреймут та інші зірки на презентації загадкового шоу "Маскарад" (фото)

Серед гостей вечора були суддя «Танців з зірками» Катерина Кухар в розкішній маскарадної масці, учасники танцювального шоу Alyona Alyona, Слава Камінська, Сергій Мельник, Юлія Саніна, Санта Дімопулос, Сергій Танчинец, Ольга Фреймут, а також актриси культового серіалу «Школа» Марія Кондратенко та Ірина Кудашова.

Могилевська, Кухар, Фреймут та інші зірки на презентації загадкового шоу "Маскарад" (фото)

Всі гості першими змогли побачити фрагменти першого епізоду, серед яких виступи фантастичної Дракоші, зухвалою The Бабки і незабутній «ліпсинг-баттл» зоряних капітанів команд ПТП на MONATIK. Гості познайомилися і з іншими персонажами проекту, серед яких фантастична рожева Дракоша, Лицар, крізь броню якого проросли квіти, і інші герої.

Могилевська, Кухар, Фреймут та інші зірки на презентації загадкового шоу "Маскарад" (фото)Могилевська, Кухар, Фреймут та інші зірки на презентації загадкового шоу "Маскарад" (фото)

Ведучий «Одруження наосліп» Даніель Салем не міг стримати емоцій від перегляду: «Це щось неймовірне. Ефект відео 360 повністю занурив мене в атмосферу шоу, я навіть забув, що перебуваю в залі, здавалося я там, біля сцени. А фантастичні герої - це справжній витвір мистецтва. У мене вже є деякі припущення, хто з зірок ховається під образами Бабки і Дракоші, але дочекаюся прем'єри і перевірю свої здогади».

А реп-виконавиця Alyona Alyona зізналася, що була у захваті від Барана: «Я в захваті від шоу, тому що нарешті серед усіх представників музичних жанрів був Баранчик, який читав реп. Це дуже великий знак того, що реп-музика в Україні набирає стрімких обертів. Мені сподобалося, що він був дуже стильно одягнений і, мені цікаво дізнатися, хто ж був під чином Баранчика».

Могилевська, Кухар, Фреймут та інші зірки на презентації загадкового шоу "Маскарад" (фото)

Керівник напрямку Big Entertainment Show Володимир Завадюк заінтригував присутніх: «Шоу «Маскарад» - це саме яскраве і секретне шоу в Україні. Глядачів чекає епохальне протистоянні двох команд шоу-бізнесу. Дуже цікаво буде спостерігати за командами ПТП і MONATIK, адже вони зроблять все, щоб розсекретити зірок, які ховаються під маскарадними костюмами. А під образами, які є відображенням альтер-его свого власника, ховаються яскраві особистості цієї країни. Ви будете здивовані».

Зірки на презентації нового шоу "Маскарад" (прес-служба каналу 1+1)

Раніше Наталія Могилевська прокоментувала роман з мільйонером і заговорила про зради.

Також повідомлялося, що Ольга Фреймут зробила пронизливе признание на Танцях з зірками 2020.