ua en ru

Могилевську застукали з бойферендом-мільйонером в черзі за олів'є (відео)

Могилевську застукали з бойферендом-мільйонером в черзі за олів'є (відео) Наталя Могилевська (фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya)

Наталю Могилевську помітили з її новим бойфрендом мільйонером Олегом Рижовим. Разом з харизматичним чоловіком артистка скуповувалася в продуктовому магазині.

Як йдеться у програмі "Викриття", що виходить на каналі KYIV.LIVE, Наталія з'явилася у вишуканому світлому пальті і в супроводі високого блондина.

Про супутника народної артистки відомо, що Олег Рижов - бізнесмен, який володіє бутіками чоловічого одягу преміум-класу. Пара періодично з'являється на публіці протягом останніх півроку.

Могилевську застукали з бойферендом-мільйонером в черзі за олів'є (відео)

Наталя Могилевська та Олег Рижов

Стало відомо, що у супермаркеті закохані скупилися салатом олів'є, курячими крильцями, різноманітними закусками і тістечками в кондитерському відділі. З собою вони прихопили кілька пляшок ігристого.

Могилевську застукали з бойферендом-мільйонером в черзі за олів'є (відео)Могилевську застукали з бойферендом-мільйонером в черзі за олів'є (відео)

На відео помітно, що співачка Наталя Могилевська постійно усміхається, обіймається зі своїм обранцем, поправляє йому зачіску і пригощає солодощами. Схоже, у стосунках співачки і бізнесмена зараз найромантичніший період.

Програму "Викриття" можна дивитися кожну п'ятницю о 17:30 на телеканалі KYIV. LIVE.

Наталя Могилевська потрапила на відео з бойфрендом (відео: YouTube/KYIV. LIVE)

Раніше ми писали, що перед Могилевською встав на коліно чоловік, після чого вона заявила, що стала дружиною.