ua en ru

Монатіка запідозрили в поцілунку з Дорофєєвою: обізнався сам Дантес

Монатіка запідозрили в поцілунку з Дорофєєвою: обізнався сам Дантес Дмитро та Ірина Монатік (фото: instagram.com/irinamonatik)
Автор: Styler

Дмитро та Ірина Монктік не часто балують шанувальників спільними фото, тому ті так тепло сприймають романтичні звісточки від пари в соцмережах. Подружжя довго ховало синів від широкої публіки, а Monatik вперто мовчав про свій сімейний статус і не афішував особисте життя. Тепер же пара відкрито демонструє почуття і ділиться досягненнями синочків - Платона і Дані.

Цього разу Ірина вирішила подражнити підписників романтикою з чоловіком і запостила в Instagram пристрасний поцілунок з коханим.

Знімок був зроблений з такого ракурсу, що обличчя дружини співака майже не видно. Подружжя цілується на тлі стіни з графіті в Майамі.

"Перший поцілунок в США. Скоро повторимо?"- підписала фото Ірина.

Примітно, що фото викликало широкий резонанс, а все тому, що Ірину переплутали із зірковою подругою сім'ї Монатиків і їх сусідкою Надею Дорофєєвою. Більш того і сама екс-вокалістка дуету "Время и Стекло" порахувала, що вона фото може бути вона!

Монатіка запідозрили в поцілунку з Дорофєєвою: обізнався сам Дантес

Фото поцілунку Дмитра та Ірини викликало ажіотаж у мережі (фото: instagram.com/irinamonatik)

"Я на секундочку ахриніла. Мені здалося, що це я", - розгублено написала Надя. Більш того, дружину не впізнав і Володимир Дантес: "Я подумав, що це Надя Дорофєєва". До діалогу приєдналася і сама Ірина Монатік. Вона вважала за краще залишити загадковий коментар:"Всяке може бути".

Коментатори під знімком теж не повірили своїм очам і порахували, що на знімку міг бути зображений поцілунок Дмитра і Наді!

  • Я теж почала вдивлятися, не могла повірити очам
  • Таке враження, ніби це Надя Дорофєєва
  • Не вам одній. Я спочатку аж завмерла
  • Уявляю, що було б, якби це фото потрапило в мережу поза джерелами