ru ua

Моніка Беллуччі розповіла про прості задоволення, сімейні таємниці та виховання дочок від Венсана Касселя

Моніка Беллуччі розповіла про прості задоволення, сімейні таємниці та виховання дочок від Венсана Касселя Моніка Беллуччі (фото: instagram.com/monicabellucciofficiel)
Автор: RBC.UA

Моніка Беллуччі стала героїнею нового ролика Cartier, знявшись разом з іншими зірками: Лілі Коллінз, Троєм Сиваном і Мейсі Уільямс.

У зв'язку з чим дала інтерв'ю Vogue про дорогоцінні прикраси, сімейні цінності та спадщину.

За словами італійської кінодіви, прикраси для неї - завершальний штрих і цінна деталь будь-якого образу, але це не тільки про статус. "Так, всі діаманти прекрасні, але у мене також є просте кільце з гранатом, яке я ношу весь час, тому що його подарувала мені моя бабуся, і воно має для мене таке сентиментальне значення", - зізнається зірка.

Моніка Беллуччі розповіла про прості задоволення, сімейні таємниці та виховання дочок від Венсана Касселя

Моника Беллуччи (фото: instagram.com/monicabellucciofficiel)

Мама і бабуся навчили її і іншим важливим речам. Так, Моніка розповіла, що любов до себе була щеплена їй з дитинства. Так само, як і вміння створювати атмосферу жіночності:

"Жінки в моїй родині навчили мене, що ми маємо право любити себе і створювати простір для нашого задоволення, - каже вона. - Ця турбота є вищим вираженням нашої жіночності, яка відбивається не тільки в нашій моді і прикрасах, але і в тому, як ми ставимося до себе".

Тепер такий спосіб життя вона хотів передати своїм дочкам: 17-річній Деві і 11-річній Леоні.

"Вони розуміють, що ви повинні любити і поважати себе, приділяти час речам, які призначені виключно для вашої вигоди, а не для того, щоб принести задоволення кому-небудь ще", - говорить Беллуччі.