ua en ru

Як можна бути такою ідеальною? Кім Кардашьян захопила мережу осиною талією і пишними формами

Як можна бути такою ідеальною? Кім Кардашьян захопила мережу осиною талією і пишними формами Кім Кардашьян (фото: instagram.com/kimkardashian)
Автор: Lite

Зірка приміряла нову колекцію свого бренду

Кім Кардашьян – володарка далеко не ідеальної фігури. Але по блогу зірки та її численним виходам у світ такого не скажеш. Вся справа в тому, що 39-річна знаменитість вміє віртуозно приховувати недоліки і підкреслювати достоїнства. Що і пропонує робити всім шанувальникам, використовуючи утягуючу білизну. Нещодавно інстадіва і одна з найуспішніших бізнес-вумен у світі випустила нову лінію свого дітища Skims, і тепер із задоволенням показує, які дива можна творити з нею.

Як можна бути такою ідеальною? Кім Кардашьян захопила мережу осиною талією і пишними формамиЯк можна бути такою ідеальною? Кім Кардашьян захопила мережу осиною талією і пишними формами

Нові фото Кім (фото: instagram.com/kimkardashian)

Кім показала кілька фото, на яких постала в двох комплектах. Один – бузкового кольору, складається з шорт і топа. Другий – у темному відтінку – склали більше закритий топ і трусики з високою посадкою. Обидва комплекти зробили пропорції фігури Кім просто досконалими. Тонка талія, пишні груди, розкішні стегна – надивитися неможливо! Саме так вважають фолловери, які просто засипали Кім приємними словами. "Сама досконалість", "Як можна бути такою ідеально?", "Королева", – пишуть вони...

Як можна бути такою ідеальною? Кім Кардашьян захопила мережу осиною талією і пишними формами

Кім з чоловіком і дітьми (фото: instagram.com/kimkardashian)

Крім демонстрації своєї знаменитої фігури, Кім також згадала про те, яке то щастя – бути дружиною і мамою. Вона запостила кілька кадрів з дітьми і чоловіком, на яких всі веселі і щасливі. "Як же мені так пощастило?", – написала вона під серією знімків. По всьому, зірка вирішила показати, що в її родині панує мир і любов, а чутки про важкі відносини з Каньє Уестом сильно перебільшені.