ru ua

Надія Мейхер вразила несподіваними одкровеннями: боролися за моє життя

Надія Мейхер вразила несподіваними одкровеннями: боролися за моє життя Надія Мейхер (фото: instagram.com/nadyameiher)
Автор: Lite

Екс-учасниця гурту "ВІА Гра", співачка, актриса і дизайнер Надія Мейхер ділиться з шанувальниками мотивуючими постами і своїми думками про життя, розмірковує на одвічні філософські теми і балує ефектними фото. Але по особливому приводу артистка вирішила показати архівні дитячі фото і познайомити зі своїми батьками.

В честь свого дня народження, який Надія відзначає 10 квітня (цього року зірці виповнилося 39 років), вона опублікувала в Instagram чорно-білі знімки з сімейних альбомів і зробила зізнання про себе.

Екс-"ВІА Гра" розповіла про складнощі свого життєвого шляху з моменту появи на світ і зізналася, за що вдячна батькам.

"Як же я щаслива, що вибір моєї душі припав на саме таких батьків ( Щирба Галина Анатоліївна та Мейхер Олександр Павлович). Вони самовіддано боролися за моє життя при народженні, і, як бачите, здобули перемогу", - почала щаслива іменинниця.

Надія вважає себе "дитям любові" і запевняє, що усі свої життєві рішення приймала виходячи з почуття любові, чого її навчили дбайливі батьки.

Надія Мейхер вразила несподіваними одкровеннями: боролися за моє життя

Надія Мейхер вразила несподіваними одкровеннями: боролися за моє життя

Надія Мейхер вразила несподіваними одкровеннями: боролися за моє життя

Надія показала себе в дитинстві і молодих батьків (фото: instagram.com/nadyameiher)

"Любов— мій основний фундамент! Звичайно, це не означає, що я не відчувала біль, відчувала і багато.., але від цього моя Любов ще міцнішала... А разом з нею жага до Життя, до Самопізнання до Самореалізації", - зізналася співачка.

Надію поспішили привітати не тільки прихильники, але і колишні колеги по гурту – Світлана Лобода та Альбіна Джанабаєва.

"З Днем Народження, красивої душі людина! Ти так ростеш, така молодець ! Я дуже пишаюся тобою! Хочу, щоб ти була задоволена собою і всім, що тебе оточує! Люби і будь улюбленою", - залишила для подруги побажання Лобода.

Не залишилася осторонь і дружина Валерія Меладзе Альбіна Джанабаєва. "Надійка, моя люба, ти талановита, дивовижна і глибока людина, на яку завжди можна покластися! Будь дуже щаслива", - написала теплі слова на адресу колеги російська співачка.