ua en ru

Знайшла джерело молодості: 54-річна Сальма Хайєк у купальнику підкорила розкішним тілом

Знайшла джерело молодості: 54-річна Сальма Хайєк у купальнику підкорила розкішним тілом Сальма Хайек (фото: instagram.com/salmahayek)
Автор: Lite

Сальма Хайєк не залишає своїх фанатів надовго без гарячого контенту. Цього разу 54-річна актриса з'явилася напівоголеною на пляжі.

Спекотне фото вона запостила у себе в блозі, супроводивши його рядком з хіта Леді Гаги Rain On Me.

Сальма Хайєк позує під струменями води в бордового відтінку суцільному купальнику. Зірка розпустила волосся і не стала робити макіяж. Так що вона виглядає дуже молодо і свіжо. Шанувальники при вигляді своєї улюбленої зірки не змогли стримати слів захоплення, засипавши її приємними коментарями.

Знайшла джерело молодості: 54-річна Сальма Хайєк у купальнику підкорила розкішним тіломСальма як і раніше спокуслива (фото: instagram.com/salmahayek)

"Ти така красива", "Богиня", "Королева", "Сальма знайшла джерело молодості", "Я був би задоволений бути твоїм хлопчиком-слугою", "Кращі брови і підборіддя на планеті...", "Пресвята Сальма", - не можуть зупинитися фанати.

До речі, нещодавно Сальма показала, що її юна дочка росте такою ж красунею, як і мама. Валентина Палома, яку Хайєк народила у шлюбі з Франсуа-Анрі Піно, нечасто з'являється в мережі. Але нещодавно актриса зробив приємне виключення.