ua en ru

Справжня дискримінація: Сальма Хайек розповіла, як нелегко бути дружиною мільярдера

Справжня дискримінація: Сальма Хайек розповіла, як нелегко бути дружиною мільярдера Сальма Хайек (фото: Getty Images)
Автор: Lite

Сальма Хайєк вийшла заміж за Франсуа-Анрі Піно у 2009-му році. Французький бізнесмен, рахунок якого оцінюється в близько 35 мільярдів доларів, і актриса щасливі у шлюбі вже багато років. Але до цих пір розмови про те, що спекотна красуня виходу за "гроші", а не по любові, не вщухають. І Сальма вирішила відповісти на звинувачення.

Сальма Хайєк знову пыдняла цю тему після того, як американський актор Декс Шепард у подкасті Armchair Expert сказав, що спочатку не зрозумів, що Хайєк знайшла в Піно і припустив, що вона вийшла просто за "багатого хлопця". Проте зустрівши Франсуа-Анрі в житті, він змінив свою думку. За словами актора, Піно виявився дуже харизматичним і розумним. Сальма тут же поспішила прокоментувати цей випад.

"Справа в тому, що фотографії не передають його харизму. Він допоміг мені стати набагато краще. Коли я виходила за нього заміж, всі говорили, що я зробила це через гроші. І я ось що скажу: думайте що хочете. Ми 15 років разом і наша любов сильна", - підсумувала Сальма.

Справжня дискримінація: Сальма Хайек розповіла, як нелегко бути дружиною мільярдераСальма Хайєк з чоловіком (фото: instagram.com/salmahayek)

Також вона додала, що ці слова дуже її ранять, а ще більше - багатих чоловіків, яких все сприймають, як "грошові мішки". За словами актриси, вони піддаються певній дискримінації. В суспільстві формується думка, що якщо людина багата, вона не може бути гідною і гарною.

Сальма зізналася, що її чоловік - така ж людина, як і всі, і далеко не такий трудоголік, як прийнято вважати. А тому намагається регулярно відключатися від роботи і приділяти час їй і дочці Валентині Паломі, якій виповнилося вже 13 років.