ua en ru

Знайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото пари

Знайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото пари Тіна Кунакі і Венсан Кассель (фото: instagram.com/tinakunakey)

Венсан Кассель і Тіна Кунакі – одна з найромантичніших пар в шоу-бізнесі. Знаменитий французький актор і починаюча перспективна модель одружилися більше трьох років тому. Але досі іскри пристрасті між ними помітні неозброєним оком.

Досить поглянути на фото, зроблені папараці, коли зірки не очікують, що їх знімають, щоб переконатися в непідробності і ніжності почуттів закоханих.

Щозими Венсан Кассель і Тіна Кунакі вирушають до Бразилії, прихопивши з собою малятко Амазоні. На розкішних пляжах сім'я проводить більшу частину дня, загоряючи, купаючись і не відпускаючи один одного ні на крок. Не дивно, що стрічка блогу Тіни взимку рясніє яскравими бікіні. Здається, в подорож дружина Касселя взяла тільки купальники!

Фото пари в мережі викликають чималий ажіотаж – фоловери обожнюють життєрадісні і яскраві знімки сім'ї. Немов любов і щастя, якими вони просякнуті, передаються через екран. Пропонуємо помилуватися найромантичнішими кадрами Венсана Касселя і Тіни Кунакі, які зачарували навіть найзатятіших скептиків.

Знайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париЗнайди собі когось, хто буде дивитися на тебе, як Венсан Кассель на Тіну Кунакі: топ-15 романтичних фото париТіна Кунакі і Венсан Кассель (фото: instagram.com/tinakunakey)