ru ua

Потрібно чути своє серце: Ксенія Мішина зізналася, що приймає рішення

Потрібно чути своє серце: Ксенія Мішина зізналася, що приймає рішення Ксенія Мішина (фото: instagram.com/misha.k.ua/)
Автор: Lite

Ксенія Мішина вже звикла до того, що в житті без вібору - нікуди. На проекті "Холостячка" їй взагалі доводиться вибирати... людей, а це вам не колір нігтів в салоні краси вказати! Але справа не стоїть на місці, після останнього випуску шоу в проекті залишилися двоє учасників: Олексій Тригубенко і Олександр Эллерт, Андрій Рибак покинув проект.

Як Мішина залишає одних і відправляє додому інших? Може, вона просто... слухає серце? Саме так вона підказала робити своїм фоловерам в новому пості в своєму мікроблозі.

"Рішення. Життя - це низка мільярдів прийнятих вами рішень. Щохвилини ми робимо це. Величезна кількість рішень ми приймаємо на автоматі, а які вимагають більшої усвідомленості. Деякі стають абсолютно неважливі вже через кілька хвилин, інші ж можуть змінити все.

Вирішуємо ми самі, чи все вирішено наперед, дуже філософський спір, але життя йде і важливо робити вибір, - написала Мішина.

Зірка додала, що головне питання тут: як навчитися чути своє серце, яке ніколи не помиляється.

"У пошуках відповідей на це питання я зрозуміла, що чути себе - значить довіряти. Іноді правильне рішення очевидне з першої секунди, а іноді потрібно пожити зі сформованою ситуацією, щоб почути правильне рішення. І ось цей момент дозволити собі час, дозволити собі все, що відбувається, щоб там не було. Це і є довіра собі та всесвіту", - написала холостячка.

Ксенія Мішина довіряє собі (відео: instagram.com/misha.k.ua/)

Нагадаємо, що Ксенія зізналася, що в дитинстві майбутня актриса мала проблеми з самовираженням. Таке визнання дуже здивувала фанатів, адже Ксенія справляє враження справжнього екстраверта.

"З самого дитинства я іноді відчувала труднощі з самовираженням, але досить рано зрозуміла, що важливо йти в цей страх, щоб розвиватися. Мабуть, моя душа все ж знала, з яким уроком прийшла на цю прекрасну землю", - зізналася зірка.