ua en ru

Переможниця Холостяк-10 поділилася перевіреними на собі лайфхаками для тих, хто худне

Переможниця Холостяк-10 поділилася перевіреними на собі лайфхаками для тих, хто худне Даша Ульянова (фото: instagram.com/dasha_ulyanovaa)

Даша докладно розповіла, що допомогло їй скинути вагу

Переможниця "Холостяк-10" Даша Ульянова – яскрава і ефектна дівчина з витонченою фігурою і гнучким тілом. Але так було не завжди – їй довелося пройти шлях боротьби із зайвою вагою і змінитися, і зусилля красуні не пройшли даремно. У своєму Instagram-блозі вона ділиться з підписниками особистим досвідом і розкриває свої лайфхаки на всі випадки життя. Так, Даша вирішила розповісти про власний досвід схуднення і дати поради тим, хто хоче розлучитися із зайвими кіло назавжди.

Дівчина закликає не забувати про питний режим. "Я не упивалася до знемоги, але намагалася дотримуватися мінімальної норми - 1,5 літра на добу. Дуже рекомендую поставити нагадування в телефоні або зв'язати цю звичку з чимось. Наприклад, випивати склянку води кожен раз, коли ви оновлюєте стрічку в Instagram або заходьте на сторінку до колишнього", - дала вона оригінальну пораду тим, хто худне.

Даша закликала виключити все борошняне, смажене і солодке. "Раджу замінити солодке на фрукти, але тільки до 12.00 дня", - уточнила вона. Дівчина також вважає необхідністю підрахунок калорій, хоч це на перших порах і складно.

Переможниця Холостяк-10 поділилася перевіреними на собі лайфхаками для тих, хто худне

Даша Ульянова поділилася особистим досвідом схуднення (фото: instagram.com/dasha_ulyanovaa)

"Якщо навчитеся, тоді можна і солодке, і смажене, і борошняне. Організму не так важливо, з'їли ви цукерок або 3 кг броколі. Головне, знати свою норму калорійності", - зазначає вона.

Не варто нехтувати і фізичними навантаженнями - кардіо і ходьбою. "Якщо немає можливості відвідувати зал, то встановіть собі будь-який додаток- крокомір. Мінімум 10000 кроків на добу або хоча б 30 хвилин ходьби без зупинок", - порадила переможниця самого романтичного проекту країни.

Крім того, Даша дала оригінальну пораду, яка може стати чудовим стимулом на шляху до досягнення мети - закохатися. "Бажання дуже подобається на перших порах часто сприяє схудненню", - вважає гімнастка.

Переможниця Холостяк-10 поділилася перевіреними на собі лайфхаками для тих, хто худне
⠀Даша Ульянова дала слушні поради тим, хто худне (фото: instagram.com/dasha_ulyanovaa)

Також скинути зайві кіло допоможе налагоджений режим і повноцінний сон, а ось алкоголь – один з головних ворогів струнких форм.

"Ніяких солодких коктейлів, шампанського, віскі і т. д. Якщо дуже хочеться або потрібно випити, нехай це буде біле сухе вино", - уточнила спортсменка.

Нагадаємо, що раніше Даша Ульянова розповіла про сввій догляд за волоссям.