ua en ru

Шанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 років

Шанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 років Різ Уізерспун у фільмі "Блондинка в законі" (фото: кадр з фільму Legally Blonde)
Автор: RBC.UA

Минулого року стало відомо, що кінокомпанія MGM готується знімати продовження культового фільму "Блондинка в законі", перші дві частини якого вийшли в 2001-му і 2003-му році.

Третій фільм побачить світ наступного року. Над його сценарієм активно працюють комедіантка Мінді Калінг, а також комедійний сценарист і телепродюсер Деніел Дж. Гур. Всі деталі нової "Блондинки в законі" картини тримаються в строгому секреті.

Але днями Різ Уізерспун порушила мовчання, давши коментар з приводу своєї нової роботи. Крім головних персонажів, яких виконають вони з Дженніфер Кулідж, повернуться і багато другорядні. Втім, актриса залишилася максимально стриманою і лише натякнула на те, що очікує глядачів.

"Я б дуже хотіла опитати всіх шанувальників фільму і почути, чого вони очікують від нової частини. Хоча, звичайно, ідея опинитися де-небудь з Дженніфер вже сама по собі чудова. І повернутися до наших персонажів через 20 років, щоб побачити, як змінилося їхнє життя, а що залишилося колишнім... Адже нас так багато пов'язує. Це все, що я можу сказати на даний момент!", - сказала Різ Уізерспун.

Також зірка доповнила, що перші два фільми зав'язані на темі фемінізму. А тому буде цікаво поглянути, як вплинув такий світогляд на життя героїв.

"Вони були про те, що життя жінки зовсім не обов'язково повинне визначатися романтичними відносинами. Воно може визначатися подругами, почуттям власної гідності, роботою, освітою і досягненнями. Так що буде цікаво поглянути на життя героїв 20 років потому", – уклала Різ.

Не менш цікаво буде подивитися і на стиль Ель Вудс. Напевно художники по костюмах готують масу образів в дусі яскравої життєрадісної блондинки, яка обожнювала рожевий, дизайнерські туфлі і ефектні аксесуари. Оскільки сьогодні Різ образ мало чим відрізняється від її раннього іміджу, можна припустити, що стилісти знову зроблять ставку на щось схоже.

Пропонуємо помилуватися фото Різ, зробленими під час зйомок першої частини, і порівняти їх з фото зі справжнього життя. Багато шанувальників впевнені: Різ за 20 років майже не змінилася! А ви як вважаєте?

Шанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 роківШанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 роківШанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 роківШанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 роківРіз в першій частині фільму (фото: кадр з фільму Legally Blonde)

Шанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 роківШанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 роківШанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 роківШанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 роківШанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 роківШанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 роківШанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 роківШанувальники в шоці: як змінилася "Блондинка в законі" Різ Уізерспун за 20 роківРіз сьогодні (фото: instagram.com/reesewitherspoon)