ua en ru

Напівгола на велосипеді: вагітна Ешлі Грем запалює в пікантному купальнику

Напівгола на велосипеді: вагітна Ешлі Грем запалює в пікантному купальнику Ешлі Грем (фото: instagram.com/ashleygraham)
Автор: RBC.UA

Ешлі Грем, яка зараз відпочиває в Майамі, не перестає видавати максимально відвертий контент. Гаряча матуся публікує фото у пікантних вбраннях, виставляє знімки в бікіні, а також запальні відео з друзями і коханим. Причому у всіх своїх публікаціях Ешлі немов хоче довести: вагітність - не привід бути занадто серйозною і тим більше - скромною.

Один з недавніх постів Грем - найкращий тому доказ.

Ешлі позує в чорному відвертому купальнику з "голими" вставками з боків і значним декольте. Розкішне тіло моделі постало у всій красі, причому Ешлі, як завжди, не стала докладати руку до обробки кадрів. А тому дрібні недоліки фігури тут також видно. Проте виглядає майбутня мама відмінно: життєрадісна, підтягнута і завзята, вона зібрала шквал овацій.

Напівгола на велосипеді: вагітна Ешлі Грем запалює в пікантному купальникуНапівгола на велосипеді: вагітна Ешлі Грем запалює в пікантному купальникуНапівгола на велосипеді: вагітна Ешлі Грем запалює в пікантному купальнику

Ешлі Грем в новому образі (фото/Відео: instagram.com/ashleygraham)

Ешлі продемонструвала, як їде на велосипеді, пірнає, позує біля басейну і просто веселиться на повну котушку. По всій видимості, друга вагітність пишнотілої моделі протікає відмінно.