ua en ru

Pompeya їде до Києва: цікаві факти про гурт і кращі відео, які "лайкають" мільйони

Pompeya їде до Києва: цікаві факти про гурт і кращі відео, які "лайкають" мільйони Фото: Pompeya виступить у Києві (instagram.com/pompeyamusic)
Автор: Lite

22 липня у Києві виступить популярний гурт Pompeya. У цей вечір на столичному ЮБК команда представить новий альбом, а також виконає улюблені мільйонами меломанів з усього світу хіти.

Цікаві факти про групу, а також найкращі кліпи колективу - у нашому матеріалі нижче.

Топ-5 фактів про Pompeya

  • У перші роки існування групи, з грошима у хлопців було настільки туго, що у їхній квартирі, яку знімали майбутні рок-зірки, не було навіть чайника. І після одного з перших концертів вони попросили в якості гонорару... електричний самовар.
  • Група Pompeya названа не на честь міста (як багато хто думає), а на честь давньоримської гетери, коханки Цезаря, Помпеї Сули.
  • Улюблені режисери музикантів - Уес Андерсон і брати Коени.
  • Артисти вважають, що їхній альбом "Tropical" вийшов таким розслабленим і спокійним, тому що записували його в ледачому режимі в тренувальних штанях.
  • Під час зарубіжних турів музикантів Pompeya найчастіше сприймають за жителів Східної Європи, вокаліста Данила Брода одного разу назвали ірландцем. Самі артисти, втім, не афішують свого російського походження.

Кращі кліпи Pompeya

90


Slaver


Power


Does


Anyway