ua en ru

Потап зробив важливу заяву про "Время и Стекло": раді оголосити про старт

Потап зробив важливу заяву про "Время и Стекло": раді оголосити про старт Надя Дорофєєва та Позитив з групи "Время и Стекло" (фото: instagram.com/vremyaisteklo)

Надя Дорофєєва та Позитив з "Время и Стекло" підготували несподіваний сюрприз для українців

Продюсер групи "Время и Стекло" Потап повідомив радісну новину для українців, які люблять творчість Наді Дорофєєвої та учасника "Танців з зірками" Позитива.

У своєму Instagram чоловік Насті Каменських написав, що 30 вересня кожен може оформити попереднє замовлення унікальної книги про історію популярного колективу, який, на жаль, навесні 2020-го оголосив про завершення творчої діяльності.

"Ви думали, що ми залишимо вас без сюрпризів? Раді оголосити про старт замовлення першої і єдиної книги про 10-річну історію ВиС... Цієї осені ми випустимо Instabook "Время и Стекло", - написав Потап.

Таким чином, вперше insta-сторінка групи з особистими постами вийде у форматі книги, де учасники команди поділяться спогадами і раніше не опублікованими фото.

"Це наша історія і подарунок всім вам за роки любові і підтримки", - написав Потап, показавши, як буде виглядати книга.

Потап зробив важливу заяву про "Время и Стекло": раді оголосити про стартПотап зробив важливу заяву про "Время и Стекло": раді оголосити про стартПотап зробив важливу заяву про "Время и Стекло": раді оголосити про старт

Ось так буде виглядати книга про "Время и Стекло" (фото: instagram.com/realpotap)

Аналогічний пост, до речі, опублікувала також Надя Дорофєєва. А тим часом шанувальники артистів, звичайно ж, в захваті від такої новини, і поспішають замовляти книгу.

  • Відразу оформила передзамовлення. Розплакалася, коли зрозуміла, що це не просто книга, це цілий світ, з цілою історією групи Время и Стекло. З нетерпінням чекаю кінця жовтня, щоб почати читати. Відчуваю, ця книга буде прочитана за добу!
  • Вже оформила замовлення. В очікуванні цієї пушки від улюбленої групи!
  • Не люблю читати книги, але цю буду перечитувати кожен раз.
  • Це, напевно, буде перша книжка, яку я прочитаю!!!
  • Я вже зробила передзамовлення. Чекаю, коли ця чудова книга буде вже у мене. Спасибі вам за такий сюрприз!

Нагадаємо, що нещодавно щасливий Потап видав секретне прізвисько Каменських.