ua en ru

Позитив зробив чесне зізнання про розлучення і депресію: "помилки вчать і роблять сильніше"

Позитив зробив чесне зізнання про розлучення і депресію: "помилки вчать і роблять сильніше" Позитив з колишньою дружииною Ганною Андрійчук (фото: instagram.com/positiff)

Позитив (Олексій Завгородній) ретельно приховував своє особисте життя і не виставляв напоказ сімейні справи, поки як грім серед ясного неба в ЗМІ не заговорили про розлучення артиста. Пізніше він сам підтвердив зміни в особистому житті, але крапку в цьому питанні поставила екс-дружина співака Анна Андрійчук - пара розійшлася.

У програмі "29 питань" на YouTube-каналі "Люкс ФМ" Позитив знову заговорив про особисте життя і зробив ряд зізнань.

Артист зазначив, що 2020 рік був для нього дуже важким в усіх відношеннях.

"Чи були депресії - так. Були моменти, коли я думав: все - кінець. Намагався знайти допомогу у родичів, говорити з друзями", - розповів про пережитий досвід артист. Тоді він знайшов підтримку і розуміння у свого близького оточення. "Всі помилки вчать і роблять себе сильнішими", - переконаний Позитив.

Також артист висловився про своє розлучення з дизайнером і найкращою подругою Насті Каменських Ганною Андрійчук. Він зізнався, що ні про що не шкодує.

Позитив зробив чесне зізнання про розлучення і депресію: "помилки вчать і роблять сильніше"

Олексій і Анна були разом 13 років (фото: instagram.com/annchuk)

"Це наше обопільне рішення. Ми в будь-якому випадку спілкуємося, у нас дуже багато спільних друзів. Сказати, що шкодую – ні. Життя - дуже цікава штука, і, як виявилося, дуже коротка, я маю на увазі, що час дуже швидко летить. Ті 13 років, які ми прожили разом, ми багато чому навчилися, багато зрозуміли і набралися колосального досвіду. Я ні про що не шкодую, я їй дуже вдячний", - висловився Позитив про екс-дружину.

Олексій прокоментував рішення колишньої дружини розповісти про розлучення публічно в реаліті-шоу "Девочки рулят".

Олексій розповів про особисте життя

"Був такий вибір, таке рішення у Ані. Вона мене попередила. Ми в будь-якому випадку публічні люди. І Аня в тому числі. Якщо це було її рішення, я її в будь - якому випадку підтримав би, навіть якби мені це не подобалося", - заявив співак.

Зараз серце Олексія вільне - він холостяк. До сексу на першому побаченні співак ставиться негативно і не розуміє такий крок, так само як і до інтиму з фанаткою.