ua en ru

Були проблеми із зайвою вагою: Кухар здивувала заявою і розкрила шкідливий лайфхак для схуднення

Були проблеми із зайвою вагою: Кухар здивувала заявою і розкрила шкідливий лайфхак для схуднення Катерина Кухар (фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official)
Автор: Lite

Катерина Кухар – власниця виточених форм. Для прими-балерини дуже важливі фізичні параметри, тому їй довелося непросто в період дорослішання, коли вирують гормони та істотно впливали на вагу і апетит. Тепер вона сміливо може ділитися своїми лайфхаками з харчування, а колись встояти перед заборонкою було не так просто. Про те, як артистка балету справлялася з цим, вона розповіла у програмі "Позаочі".

Під час відео-інтерв'ю, опублікованого на TouYube, суддя "Танців з зірками" зробила ряд чесних зізнань.

У підлітковому віці в період гормональної перебудови Катерині довелося не солодко, але самодисципліна і самоорганізація допомогли їй з гідність пройти непростий період дорослішання.

"Тобі просто потрібно закрити рот на замок, але тобі треба займатися фізичним навантаженням і потрібні ці сили, і для нормального розвитку організму. У мене були серйозні проблеми із зайвою вагою, з помітними жіночими формами, від яких я дуже комплексувала. Доводилося брати себе в руки і наступати на горло", - зізналася Катерина.

Були проблеми із зайвою вагою: Кухар здивувала заявою і розкрила шкідливий лайфхак для схуднення

Катерина може похвалитися точеними формами (фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official)

Балерина взяла себе в руки і навчилася не йти на поводу у власних примх, хоча і їй і притаманні були слабкості.

"Я так любила, коли тато смажив картоплю, а мама – смажила курку. Я завжди вважала, що якщо не можна, але дуже хочеться, то можна з'їсти картоплю, а потім стати до станка і в два рази більше відпахати. Щоб це бажання зникло і не було так, щоб на секунду на язиці, а потім все життя в стегнах", - розповіла про свої маленькі гастрономічні радощі Катерина.

"Я з шкідливого одягала штани-сауну. Лікарі ці штани однозначно не рекомендують носити. Ти нічого не робиш – стоїш і вже потієш. А ми одягали на проблемні місця. І ти з ранку до вечора працюєш у цих штанях, з тебе три поти сходить, зате працюють на результат", - чесно заявила Кухар.

Катерина зробила чесні зізнання про вагу і харчування