ua ru

"Слід" тягнувся довго: Лілія Ребрик спантеличила мережу архівними фото в знаковому образі

"Слід" тягнувся довго: Лілія Ребрик спантеличила мережу архівними фото в  знаковому образі Лілія Ребрик (фото: instagram.com/liliia.rebrik)
Автор: Lite

Лілія Ребрик завжди заряджає шанувальників оптимізмом і мотивує їх, ділиться власним досвідом і дає поради, а також розповідає про знакові події свого життя. Напередодні Нового року ведуча вирішила поділитися своїми дитячими та юнацькими фото з особистого архіву і розповісти про свою головну і знаковою роль на всіх новорічних святах протягом довгих років.

На фото маленька Лілія позує в костюмі Снігуроньки поруч з бородатим Дідом Морозом, а потім вже юна красуня-актриса кружляє у вальсі з моложавим Дідусем Морозом.

"Сніжинка, зірочка, зайчик, сніговик ... А мені в дитинстві, вважай, пощастило: я відразу потрапила у вищу лігу і стала ... Снігуронькою! Мрія всіх дівчат у мене здійснилася швидше, ніж я встигла зажадати! І "слід" Снігуроньки за мною довго тягнувся. Я грала цю роль і в садку, і в школі, і в інституті, я навіть вже у театрі працювала і все одно була Снігуронькою, а тоді вже "на великій сцені" - у Молодому театрі, в Українському домі та палаці "Україна!" - згадала про власний "послужний список" актриса.

"Слід" тягнувся довго: Лілія Ребрик спантеличила мережу архівними фото в  знаковому образі

"Слід" тягнувся довго: Лілія Ребрик спантеличила мережу архівними фото в  знаковому образі

"Слід" тягнувся довго: Лілія Ребрик спантеличила мережу архівними фото в  знаковому образі

Лілія Ребрик поділилася дитячими та юнацькими фото (фото: instagram.com/liliia.rebrik)

До речі, фото "дорослої" Снігуроньки ведучій надіслали шанувальники і поцікавилися, чи вона на цих кадрах – знаменитість підтвердила їх здогадки.

Підписники відразу ж зазначили, що молодша дочка Лілії, Поліна, виявилася копією мами – такий висновок вони зробили, дивлячись на дитяче фото ведучої. Деякі прихильниці актриси навіть згадали, то в їх архіві є фото зі Снігуронькою Лілією.

Нагадаємо, що раніше Лілія Ребрик в ніжно-рожевій шовковій сукні підкорила ніжністю.